Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp bebek ve kısırlık,bebek tedavileri

Seçenekler Arama Stil
Alt 8.April 2017, 09:53
Semra001 Semra001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart AMH düşüklügü

Merhaba Bayanlar, hayatımın en kötü günlerini yaşıyorum. Dün doktora gittim ve bana AMH değermin düşük olduğunu kendi yumurtalarım ile sansımın imkansız olmadıgını fakat sansımın çok düşük oldugunu söyledi. Bu durumda olanlar var mı aramızda ?
Alt 26.April 2017, 13:24
gülşah gülşah isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

malesef canım aynı durumdayım bende amh 0.02 tup bebege basladık bakalım
Alt 22.August 2017, 14:05
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Thumbs up

Alıntı:
Semra001´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Bayanlar, hayatımın en kötü günlerini yaşıyorum. Dün doktora gittim ve bana AMH değermin düşük olduğunu kendi yumurtalarım ile sansımın imkansız olmadıgını fakat sansımın çok düşük oldugunu söyledi. Bu durumda olanlar var mı aramızda ?
Merhaba cnm! Mesajınızı okutup belki daha geç yazıyorum. Ama bence yumurta donasyonu be durumda en iyi bir çözüm çünkü arkadaşımda AMH değermin aynı düşüktü ne yapmasını bilmiyordu çok acı çekiyordu. Birazdan kliniği aramaya karar verdi ve gerekli tedavi gördü. Şimdi onda ikizler var) Ben kendim biotexcom kliniğindeydim. Oradaki hizmetler gerçekten yüksek seviyesinde. Türkiye'de birçok merkez var amanasıl bir tedavi orda bilmem. Arkadaşım bu kliniği tavsiye etti bu nedenle oraya gelmek karar verdim.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil