Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ İLE İLGİLİ SORUNLARIMIZI PAYLAŞALIM > Erken Yumurta Yetmezliğini aşıp tüp bebek tedavisi olacaklar

Seçenekler Arama Stil
Alt 1.August 2013, 18:41
canan canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart Atina da yumurta donasyonu

Biz de Atinaya gidiyoruz yumurta donasyonu için. Atinayla ilgili bilgisi olan var mı acaba? Eşimle baktık oldukça iyi bir merkeze benziyor maliyeti de uygun bu sefer bu alanda çok tecrübesi olan bir merkeze gidelim dedik belki şansımız tutar busefer. Doktorları bu pdg (yanlış yazmış olabilirim) genetik testlerini dünya da ilk gerçekleştiren hekim imiş. Gerçi Türkiye masası her konuda yardım edeceğiz dedi ama Yunanistan hakkında bilgisi olan, Yunanistan da tedavi görmüş olanlar var ise tavsilerde bulunurmusunuz.
Canan
Alt 15.August 2013, 00:59
birindar birindar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart merhaba : ewt ben orda denedim ..!!

Alıntı:
canan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Biz de Atinaya gidiyoruz yumurta donasyonu için. Atinayla ilgili bilgisi olan var mı acaba? Eşimle baktık oldukça iyi bir merkeze benziyor maliyeti de uygun bu sefer bu alanda çok tecrübesi olan bir merkeze gidelim dedik belki şansımız tutar busefer. Doktorları bu pdg (yanlış yazmış olabilirim) genetik testlerini dünya da ilk gerçekleştiren hekim imiş. Gerçi Türkiye masası her konuda yardım edeceğiz dedi ama Yunanistan hakkında bilgisi olan, Yunanistan da tedavi görmüş olanlar var ise tavsilerde bulunurmusunuz.
Canan
merhaba canan'cığım ewt orda denedim tekrar deneyeceğim lütfen görüşelim ozelden tum bilgilerimi seve seve paylaşırım inşlh . hayırlı olsun .
ozelden mail adresimi yazdım görüşelim çok iyi olur .
Alt 7.June 2016, 16:23
Birgunmutlaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Birgunmutlaka Birgunmutlaka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba arkadaslar uzun zamandır buraya kimse girmemiş ne olur yardımcı olun kafam çok karışık batuma yumurta donasyonu için gitmeyi düşünüyorum ama olumsuz şeyler de duyuyorum.giden tedavi olan kimse yok mu ?? Doktor doganbey birben ve BatumIVF hakkında bilgiis olan lütfen yardımcı olursanız mutlu olurum.araştırdım burda yazıldığı gibi değil klinik embriyolgunu değiştirmiş ve yabancı bir de kadın doğum doktoruyla beraber çalışıyormuş.sizce napmaliyim ???

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil