Alt 25.August 2010, 15:37
zzazize zzazize isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart yumurta donasyonu

benim gibi yıllardır yüksek fsh ye sahip yumurta üretimi tamamen durmuş arkadaşlarımızı bilgilendirsek yumurta donasyonu hakkında çünkü kafam çok karıştı.. K.K.T.C de yasaklandı mı yasaklanmadı mı, giritte durum nasıl, sağlıklı merkezler var mı, ücretleri nedir, verdikleri fiyatları neler kapsar, pasaport şart mıdır, nasıl vize alınır vs...

para biriktirmek için zaten göbeğimiz catlıyo bi de hep değişen formatlar.. ::41: yorgun ruhumuz daha bi yoruluyo bilgilenip aydınlanalım isterim.
Alt 16.April 2011, 16:18
nisa
Misafir

Alıntı:
zzazize´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
benim gibi yıllardır yüksek fsh ye sahip yumurta üretimi tamamen durmuş arkadaşlarımızı bilgilendirsek yumurta donasyonu hakkında çünkü kafam çok karıştı.. K.K.T.C de yasaklandı mı yasaklanmadı mı, giritte durum nasıl, sağlıklı merkezler var mı, ücretleri nedir, verdikleri fiyatları neler kapsar, pasaport şart mıdır, nasıl vize alınır vs...

para biriktirmek için zaten göbeğimiz catlıyo bi de hep değişen formatlar.. ::41: yorgun ruhumuz daha bi yoruluyo bilgilenip aydınlanalım isterim.

merhaba zzazizecim eger yumurta nakli ve donör bölümüne girersen orda büsürü ayni sorundan arkadaslar var hespside cok cana yakin yardim eden arkadaslar var mutlaka tavsiye ederim seni de orda görmekten mutlu oluruz. öncelikle sorularina elimden geldigi kadar yarimci olmaya caliscam. k.k.t.c te donasyon yapiliyor ben gittim ilk görüsme icin 05.04 te. simdi tedavilere baslicaz. fiyati donanasyonun 4500 euro. ben halil ibrahim tekin beye gidiyorum doktor olsun hemsireler olsun hepsi süper insanlar her sordugun soruya cevap veriyolar cok yardimci oluyolar zaten doktor beyin cok basarili calismalari olmus baya arastirdim cünkü gitmeden. eger türk vatandasiysan nüfus cüzdaniyla da k.k.t.c tine girebiliyosun pasaport gerekmiyor vizeye de gerekmiyor. mesela ben alman vatandasiyim ben pasaportla girdim vize falan istenmiyor. sen o formatlari kafana takip morelini bozma sakin canim. eger yardimci ola bildiysem ne mutlu bana. dedigim gibi canim istersen sayfamiza gel orada cok daha tecrübeli arkadaslarimiz var onlarda sana yardimci olurlar cok iyi insanlar hepsi. yumurta nakli ve donör sayfanin adi

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil