Alt 12.November 2009, 06:59
recah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
recah recah isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

canım benim dedigim ibi sakın üzülme mevla neylerse güzel eyler bunu unutma ve bundada vardır bir hayır deyip önüne bakmaya calış.unutma sen anne olacaksın daha sinirli ve yorgun bir anneyi kim isterki sen sakin olmalısın ki olaylar daha kolay ilerleyebilsin
Yunus Emre
Alt 12.November 2009, 09:31
elifim34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
elifim34 elifim34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

umutışığım canım ne kadar üzülmüşsün.ama vardır bunda da bi hayır.
bizlerin imtihanı zor ama mükafatımızda büyük olucak inşallah.
inşallah iyi bi doktor bulursun.ne fenaymış amerikadaki sağlık sistemi.

recahcım hayırlı olsun redavin.
çatlatma iğneni oldun sanırım.şifa olsun inşallah.

honestcim senin içinde aynı dileklerim geçerli.inşallah güzel haberler vericeksin bizlere.

her şey güzel olucak inşallah.
Alt 12.November 2009, 10:10
_kiraz_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
_kiraz_ _kiraz_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Recaaaah.. kalp atışlarım hızlandı artık hayırlı haberlere ramak kaldı diye hissediyorum...
Honeest çok güzel tatlı haberler...

Hadiiii kızzzlaaar haaaydi kızzzlaaaaar Haaaayydiiii

tam zamanıııı tam zamaaanııı şimdiiiii!!!!!!!!!!!
Alt 12.November 2009, 10:15
_kiraz_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
_kiraz_ _kiraz_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Dülülüllülülülül !! İLAAAAN

En sonunda Saraçoğlu Amcamla konuşabildim.... Aaahh Kiraz evladım.. 2 yıl evvel geleydin.. Erken menepoz ortadan kalkardı dedi bana :S:S

Sana bir bitkisel karışım göndereceğim dedi.. 21 gün kullan sallama çay gibi..
+ 21 gün de kantaron içeceksin.. sonra bana Alo de dedi..
Sebeplere yapışmak lazım.. Hayırlısı olsun inşallah..
Alt 12.November 2009, 10:42
hayata77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hayata77 hayata77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

arkadaşlar çok sevindim tüm bu haberlere honest yumurta sayın çok güzel....kenzül arş işe yaradı değil mi okumaya devam

benim hiç yumurta yok yüzde yüz menopozdasın dedi sözüm meclisten dışarı aklı yarım bir doktora gittim elinden geldiği kadar benim psikolojimi bozacak her lafı etti insan biraz acır insan konuşurken aciz bile dedi bana düşünün bende o sizin düşünceniz size katılmıyorum benim yaşım genç ben inanıyorum ve aciz değil tam olarak mantıklı ve pozitif bir insanım dedim....zaten sizede yakın bir hastane diye geldim normalde olsa gelmezdim hastalığımı daha iyi merkezlerde değerlendiriyorum dedim oh canıma değsin o bana lafları soktu bende ona iyi olmadığını niteleyen lafı soktum ve çıktım

tek bir yumurta bile olsa değerlendirin boşa gitmesin.....

ayrıca bir yumurta görülüp sonra hiç bir şey olmasada hala yumurtanız olduğu için sevinin üzülmeyin özellikle bu lafım umutışığına

ben bir yumurta görünce küçük de olsa umutlarımı yeşerttiği için seviniyorum

biliyorsunuz 450 ünite lik iğnelerle bir yumurtam oluştu ve ben yumurta toplamaya kadar gittim ya olursa diye sonuna kadar umudumu yitirmedim boş da çıksa

yine yumurta görebileceğim günler gelsin yeter bana

bütün bitkilere alerjim çıktı bitkisel hayallerim de sona erdi artık kürlere de veda ettim maalesef....

ama soğan incir var safran var bunları hala kullanabilirim ama aktarda satılan tüm bitkiler yasaklandı bana....saraçoğlu bitki çayın ve bitkili macunlarım elimde kaldı onları artık kullanamıyorum

neyse allah herşeyin hayırlısını versin amin.....
Alt 12.November 2009, 10:44
beyazgelincik1
Misafir

Umut ışığı cnm yaşadıklarına çok üzüldüm. Doktorlarda artık bize hasta değil müşteri gözüyle bakıyorlar tabikili ama canım inşalah allah iyi insanlarla karşılaştırsın cümlemizi sakın üzme kendini umut güzel şeydir hayal etmek bile bana umut veriyor.İnşallah emeklerimiz boşa çıkmaz ve kucaklarımız bebişle dolar "AMİN"
Alt 12.November 2009, 10:46
beyazgelincik1
Misafir

Hayat cnm ne kadar doğru düşünüyorsun benimde hiç yumurtlamam olmuyor erken menepoz yani ama bir yumurtlamam bile olsa aynen senin kadar bende mutlu olurdum bence tüm arkadaşlar bir yumurta bile olsa değerlendirsinler bu şansı
Alt 12.November 2009, 10:48
cemre44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
cemre44 cemre44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

hayata canını sıkma hiç boşver öyle kendini bişey sanan doktorlar var bildiğimiz üzre... bazen her şeye ara vermek gerekir bitkilere bu kadar düşmek de sen de bunu meydana getirmiş olabilir. Aynı anda bir çok şeyi yapmak gereksiz bence ve vücudu yorar gibi geliyor bana. Onlar da bedenimizi etkilediğine göre aynı anda birçok organı etkilememek gerek zaten.. Biraz zaman biraz dua ve inanmak.. İnşallah olur ben buna inanmak istiyorum... Şuanda yağmur yağıyor ezan okunuyor bereket olur inşallah... Güzel haberler almak dileğiyle...........
Alt 12.November 2009, 11:07
elifim34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
elifim34 elifim34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

hayata o doktorun aklı yarım diyerek insaflı davranmışsın bence hiç yokk onun aklı.
Alt 12.November 2009, 11:10
Honest Honest isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çalışkan Üye

Umutışığı üzülmekte haklısın gerçekten, doktorların çoğu bir tek cümleleriyle bile bizim ne umutlar ne hayaller kurabileceğimizin hatta bazen ne yıkımlar yaşayabileceğimizin farkında değiller maalesef, ya da önemsemiyorlar aslında, hele amerikada daha bir meta gözüyle bakıyorlar hastaya…keşke umutlarınız heyecanınız mükafatını bulsaydı ama bunda da vardır bir hayır, bir gün o da olacak inan ve çok güzel sürprizler yapacaksın bize, lütfen canını sıkma…
Recahcım senin de kararın hayırlı olsun, bebişle sonlansın inşallah.
Kiraz sonunda yanıt gelmesine sevindim, şifa olur umarım.
Cemre sanırım o mm’dir, cm çok büyük olur..
Saol hayatacım, halt etmiş dr.un, gerçekten bir insan değil de bir madde varmış gibi karşılarında bazen iyice ruhsuzlaşabiliyorlar, ama kenzül arş işe yarayacak ve tekrar yumoşların fırlayacak merak etme, bir ara ne güzel görünmüştü yumoşların tekrar niye olmasın.

Bookmarks

Tag Ekle
baby, fsh hormonu, hashimoto, hayal06

Seçenekler Arama
Stil