Alt 28.December 2010, 17:42
dudukmakarnasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dudukmakarnasi dudukmakarnasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

eylül merhaba. kistin için çörek otu yiyebilirsin. arkadaşımın 2 yumurtalığınıda 2,5 cm lik kistler kaplamıştı. dr çocuğu olmayacağını söylemişti. oda her gün inanarak 7-8 adetçörek otnu tüketmiş ve bir gün çok fazla kanaması olmuş. doktorada gitmemiş herhalde diyor o zaman benim kistlerim gitti o aydan sonra da hamile kalmış zaten
Alt 28.December 2010, 17:45
ranaozyurek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ranaozyurek ranaozyurek isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Alıntı:
hayat2´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
canım öncelikle bu yolda allah yardımcın olsun. sana şunu önerebilirim senin adetlerin düzensizde olsa devam ediyor bu çok güzel kilo probleminde olduğu için bence bahçeci kliniğinden doktor Murat Berksoya gidersen çok faydasını görürsün........üzülmeyide bir kenera bırak çünkü sen bu sitedeki ben dahil çoğu kişiden daha iyi durumdasın çünkü ilaçsız adet görüyorsun o yüzden üzülmeyi bir kenera bırak mücadeleye başla sevgille kal...............
çok teşekkür ederim Allah razı olsun RABBİM innşallah hepimize anne olmayı nasip ederrr daha iyiyim sabah öğle akşam beyaz soğan kaynatıp içiyorum hem kilo vermeye hemde adetin sökülmesine faydalı oluyormuş ayrıca hafta sonu aktara gittim civan perçemi aslanpençesi adaçayı çoban çantası hayıt alıp hepsinden bir tutam kadar alıp kaynar suda 5 dakika kadar bekletiyorum ve
içiyorum hepsi birarada zararlı olur mu bilmiyorum ama araştırıyorum bu bitkiller özellikle soğan ve sarımsak kadınlar için yaratılmış miyom kist vee erken menapoz gibi sorunlara çok ii geldiğini duydum yeni başladım şükürler olsunki adet oldum leke gibi değil normal ateş basmaları da bayağı azaldı hepinize dua ediyorumm çok teşekkür ederim insanın ortak derdi bile olası teselli gibi inşallah hep birlikte bunu yeneceğiz inanıyorumm
Alt 28.December 2010, 17:46
dudukmakarnasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dudukmakarnasi dudukmakarnasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Alıntı:
darkblue01´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
kıslar benim fsh yine 36.5 çıktı... doktorlar dengelerimi altüst ediyor... yine bu değerle bişey yapamayızmoduna girdiler..Rabbim gücümüzü ve sabrımızı arttırsın İnşallahhhhhhhh........
darkblue inş. 2011 de sen ve tüm bekleyen arkadaşlarımın yüzü güler. senin dengen bozulmasın inş. önümüzdeki ay olur bu sefer olmasa bile.
Alt 28.December 2010, 17:47
Çaliskan Üye

Alıntı:
mavibooncuk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
canım Allah hepimizin yardımcısı olsun bizde aynı şeyleri yaşıyoruz elimizden geldiğince bişeyler yapmaya çalışıyoruz... umudunu kaybetme canım araştır elinden geleni yap... bu kötü günlerde geçicektir inşallahhhhh....
çok teşekkür ederim Allah razı olsun RABBİM innşallah hepimize anne olmayı nasip ederrr daha iyiyim sabah öğle akşam beyaz soğan kaynatıp içiyorum hem kilo vermeye hemde adetin sökülmesine faydalı oluyormuş ayrıca hafta sonu aktara gittim civan perçemi aslanpençesi adaçayı çoban çantası hayıt alıp hepsinden bir tutam kadar alıp kaynar suda 5 dakika kadar bekletiyorum ve
içiyorum hepsi birarada zararlı olur mu bilmiyorum ama araştırıyorum bu bitkiller özellikle soğan ve sarımsak kadınlar için yaratılmış miyom kist vee erken menapoz gibi sorunlara çok ii geldiğini duydum yeni başladım şükürler olsunki adet oldum leke gibi değil normal ateş basmaları da bayağı azaldı hepinize dua ediyorumm çok teşekkür ederim insanın ortak
Alt 28.December 2010, 17:50
Çaliskan Üye

Alıntı:
darkblue01´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
kıslar benim fsh yine 36.5 çıktı... doktorlar dengelerimi altüst ediyor... yine bu değerle bişey yapamayızmoduna girdiler..Rabbim gücümüzü ve sabrımızı arttırsın İnşallahhhhhhhh........
aminnnnn inşallahh
Alt 28.December 2010, 17:51
Çaliskan Üye

Alıntı:
_kiraz_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sizden ayrı kalmak çokkk kötüü.. Allah sitemize zeval vermesin.. bi gelişme yok mu? nasılsınız?.. bu aralar herkes rüyasında hamile olduğumu yahut bi çocuğuumun olduğunu görüyor..
ben de naasip diyip duruyorum.. sanki kek yapıyoruz ha diyince olsun.. artık bilinç altı milletin buna çalışır

listemi büyük bir hızla hazrıladım fakat fırsat bulup da alamadım yahuu.. kayınanambabam geldiler.. kardeşin nişanı derken kiraz delidanalar gibi dolandı .. kocabeye de dün dedim ya olmazsa bebeğimiiiz...
Onun cevabı" sen inançsız mısın" dedi.. "Allah verir.. Allah alır.. kıldığın namazlar tuttuğun oruçlar niçin peki sorgularsan?!?!" dedi hiç bişi diyemedim..
aynen benimde velilerim durmadan beni hamile görürler rüyalarında ağzımı mı yokluyorlar yoksa gerçek mi bilemedim
Alt 28.December 2010, 17:53
Çaliskan Üye

Alıntı:
_kiraz_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba rana; umudunu kaybetme ben de ilk duyduğumda satlerce ağlayarak yağmurda yürümüştüm.. sonra alışıyor ümitleniyor.. Dua edicez ve Rabbim bize nasip edicek.. eger ki yazgımızda evlat var ise...
içiyorum hepsi birarada zararlı olur mu bilmiyorum ama araştırıyorum bu bitkiller özellikle soğan ve sarımsak kadınlar için yaratılmış miyom kist vee erken menapoz gibi sorunlara çok ii geldiğini duydum yeni başladım şükürler olsunki adet oldum leke gibi değil normal ateş basmaları da bayağı azaldı hepinize dua ediyorumm çok teşekkür ederim insanın ortak
Alt 28.December 2010, 17:56
Çaliskan Üye

Alıntı:
*09*UMUT ISIGI*09*´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba rana aramiza hos geldin.Yasin genc ve adetlerin duzensiz de olsa ilac kullanmadan adetini oluyorsun
yani bence ilac kullanarak adet olmakdan cok cok iyi Bundan sonra ki aylar da reglin duzene girer ve her ay zaminda olursun inss..

Kilo problemi ile ilgili bence cozume ulasmak icin mutlaka bircok merkez vardir iyi bir merkez buldugunda istedigin kiloya ulastigin zaman hersey cok daha iyi olacaktir canim Kendini uzme hersey gonlunce olsun.......
çok teşekkür ederim bu siteyiii bulmak bana çok ii geldi RABBİM HEPİNİZİN GÖNLÜNE göre versin
Alt 28.December 2010, 19:22
Çaliskan Üye

Alıntı:
hlymrt´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
canım lütfen ağlama..
bak burada hepimiz hemen hemen aynı sıkıntılarla savasıyoruz. üzülme lütfen.hayat karşına bazen hiç baş edemeyeceğin sıkıntılarla çıkar. altında ezilirsin,hiç gün ışığına çıkamayacakmışsın gibi hissedersin.dünya başına yıkılmıştır(benimde öyle olmuştu) hatta ben daha 22 yaşındayken yani daha yeni evlenmiştim gencecik bir kızken..bana 50 yaşlarında kadın muamelesi yaptılar.bak şimdi 30 yaşındayım derdimle buralara kadar geldim .hala savaşıyorum hala umudum var. hiç kaybetmedim.sen de öyle yap !
sakın yenilme! savaş... arkadaşım , şundan emin ol başaracaksın...
sevgiler
canımmm yaaa inşallahhh ben de biraz toparladım zaten kendimi ben buradaki herkese güveniyorum annelik herkesin hakkııı inşallah RABBİM bize de nasip ederrr dualarımdasınız
Alt 28.December 2010, 19:33
darkblue01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
darkblue01 darkblue01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

kıslar destekleriniz için teşekkürler..iyiki varsınız.. 27 yaşındayım 50 gibi yorgunumm.. adım atamıyorum öyle güçsüzümkiii.. ama buda geçcek Rabbime sığınıcam ondan isteyip dileyeceğim hayırlısını.. o ne verirse güzel verirrr...

Bookmarks

Tag Ekle
baby, fsh hormonu, hashimoto, hayal06

Seçenekler Arama
Stil