Alt 4.December 2009, 12:43
cemre44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
cemre44 cemre44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Evet ben de cycloyu geçen ay içmemiştim bu ay adet olmadım şimdi bir doktor muayenesinden sonra tekrar başlayacağım. Gittiğim bütün doktorlar bunu mutlaka içmem gerektiğini söylüyor benim de gittiğim bir profesör bunu kullanırken hamile kalan hastam var dedi her şey Allah tan... Kızlar hatta belki birkaç gün içinde İstanbul a gelebilirim. Kemik erimesi için rapor çıkartıp muayeneyi de orda annemin arkadaşına olayım diyorum bu arada belki tüp bebek için de araştırma yaparım. Arkadaşı da buraya gelmese bile hemen doktora gidip ilacına başlasın demiş. O ilaç bize östrojen veriyor yoksa içtiğimiz kalsiyumlar bile yetmez kemiklerimize. Mesela ben 22 yaşındayım 40 yaşındn sonra başlaması gereken hastalıkların şimdiden başlamaması gerek daha 20 yıl var düşünsenize... Ne kadar geciktirirsek o kadar iyi... Hem eşlerimize hasta ve kemikleri çökmüş eşler olarak gözükmek istemeyiz dimi
Alt 4.December 2009, 15:05
_kiraz_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
_kiraz_ _kiraz_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Selamlar.. selamlar..
gülnazlıcım başın sağolsun..
Karyacım.. çok güzel bir haber bu.. Allah tamamına erdirsin canım..
Alt 4.December 2009, 15:09
Çaliskan Üye

Dün halam 3 senenin sonunda adet oldu.. doktorlar menepozdaki bir kadının tekrar adet olması pek iyi değil dediler ve parça aldılar.. 15 güne kadar patolojiden sonuçları çıkacak....

Şunu diyecektim.. Halam doğum servisindeki bir odadaydı.. yan odada doğum sancısı çeken bir genç hatun vardı...

Aaaağğğğğhhh yeteeer artııııııııııııııııııık... Dayanamıyoruuuuuuuuuuuuumm... beni anlayaaan yook muuuuu? diye çığlık attıkça benim yüzüm gerildi sırıtmaktan....

Bizler geldi aklıma... bizim forumun müstakbelanneleri olayydııı.. Oooohhh şüküüüüüüürrr.. veer sancıyııı bebeğğğğiiiiiiim.. diye bağırırdık heralde diye düşündüm

Eşi de valideye seslenip.. iyyyiice saçmaladı haaaaa diye diye.. sinir oluyordu Ayhh.. darısı hepimizin başınaaaaa ...
Alt 4.December 2009, 15:13
Çaliskan Üye

Kızlar yaaa.. aklım çokk karışık.. biriyle tanıştım dedim ya... ben evlilik konusunda pek bişi düşünemiyorum desem de o çok kararlı...

Durumumu açıklayacak kadar samimi değilim.. ama o samimyeti de kurduktan sonra ona çok mu haksızlık etmiş olurum... uuuuuuuuuuufffff bana bi yol gösterin.. bir fikir verin a dostlaaar....
Alt 4.December 2009, 15:59
gayret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
gayret gayret isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Sevgili Kiraz,
Durumunu anlattıktan sonra seninle halen evlenmek isterse ben evlen derim.Bende eşimle böyle bir durum yaşadım.O beni olduğun gibi kabul etti...Hayırlısını dile hayırlısı olsun canım
Alt 4.December 2009, 16:01
*09*UMUT ISIGI*09* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
*09*UMUT ISIGI*09* *09*UMUT ISIGI*09* isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator

kirazcim merhaba

halan'a gecmis olsun...Rabbim hayirli sonuclar nasip etsin.Saglik sihhat versin.

Doktorlara gore biz yeniden ilacsiz dogal adetlerimizi olsak
demekki iyi degil neden olumsuz bakiyor soyleyen doktorlar merak ettim

Halan kac yasinda canim?

Kirazcim tanismis oldugun damat adayi ile bence eger ki aradigin ozellikler
agirliktaysa evlenmeyi planliyorsan anlatman en iyisidir.Sonradan kafanda sorular ve
dusunceler icinde olabilmektense konusmak en guzel yol
karsidaki adayin seni gercekten ne kadar iyi anladigini ve ne kadar deger verdigini konusmalar icinde anlayacaksindir.

Cunku evlendikten sonra gercek
yuzunu gosteren kisilerde olabiliyor bunlari etrafimizda hepimiz duyuyoruz...

Ben bu yonde bakiyorum yinede son karari verecek olan sen olacaksin
tatlim.Zor bir karar seni bekliyor,cok iyi dusunup kararini vermelisin.
hersey guzel gonlune gore ve hayirli es olacaksa olsun:56:
Alt 4.December 2009, 16:18
Çaliskan Üye

gayretcim.. umutcum.. teşekkür ederim.. evet.. biraz daha vakit geçsin de anlatırım.. şimdi bu konuda konuşmaktan utanıyorum:S daha 1 ay bile olmadı görüşeli... bakalım.. şimdilik... iyi görünüyor..söylicem ama.. sonra daha kötü olur...

Umutcum, halam 45 yaşında.. daha önce pco'luydu.. erken sayılır onunki de ama artık ateş basmalar geçmişti ki geçen hafta adet sancısıyla birlikte adet gördü..

doktorlar genelde at gözlüğü takıp, basma kalıp bilgiler doğrultusunda konuşuyorlar.. ümitlerimizi de kıran bunlar değil mi ki?

artık patolojiden inşalah.. kötü birşey çıkmaz diye bekliyoruz.. zira bir tane kızı var artık bu yaştan sonra da cocuk mocuk istemezük diyorlar... hayırlısı..

öperim sizleri sevgiynen..
Alt 4.December 2009, 16:23
gülnazlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
gülnazlı gülnazlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

gülnazlı isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

kiraz sağol. bende umut ışığına katılıyorum.bir de samimi olmadan anlat ki daha kolay olur anlatması onunda karar vermesi.
Alt 4.December 2009, 19:06
cemre44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
cemre44 cemre44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Kızlar normal yaşta menepoza giren birisi için bu iyi bir şey değil. Sonuçta her şeyin olması gereken bir yaşı var. Mesela bir bayan 60 yaşında hala adet oluyorsa bizimki gibi doktorlara göre bu da anormal.. Arada gelen bir kanama bir hstalığa işaret olabileceğinden doktor bunu söylemiştir. Ama biz olsak belki bir geri dönüş olarak bakabilirler...

Kiraz ben de eşimle nişanlı bile değildim durumumu söylediğimde kararı ona bıraktım hatta annem bile benden habersiz onunla konuşmuş ama o beni bırakmadı öyle bir durum olursa evlen derim ben de biz şuanda gayet mutluyuz...
Alt 5.December 2009, 12:03
lives82 lives82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

kızlar bugün adet oldum bayağı geçikmeli oldu ama olsun sonuçte ilaçsız adet oldum sevinçliyim yaniiii....
umudu kesmiştim ne yapacağıma karar veremiyordum ilaca mı başlasam diye düşünürken bugün adet oldum....
bakalım normal adet süresince mi olacak yoksa 2 günde falan kesilecek mi onu merak ediyorum...
adet biter bitmez soğana devammmmm......

Bookmarks

Tag Ekle
baby, fsh hormonu, hashimoto, hayal06

Seçenekler Arama
Stil