Geri git   Tüp Bebek Forum > BEBEK SAHİBİ OLAN ÜYELERİMİZ > Bebek Sahibi Olan Dostlarımız...

Seçenekler Arama Stil
Alt 7.February 2014, 02:40
(((YaSMiN))) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
(((YaSMiN))) (((YaSMiN))) isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Canım denis biz hayırsızlara ne desen haklisin ne olur artik teknolojiye ayak uydur. Faceye gel biz kizlarla hep beraberiz orda seni ozledim gecenin bir yarisi yazi yaziyorum sana faceden adres alicam (deniz denis) olarak haberin olsun sifreyi gonderirim ....
Alt 7.February 2014, 04:00
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Alıntı:
(((YaSMiN)))´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Canım denis biz hayırsızlara ne desen haklisin ne olur artik teknolojiye ayak uydur. Faceye gel biz kizlarla hep beraberiz orda seni ozledim gecenin bir yarisi yazi yaziyorum sana faceden adres alicam (deniz denis) olarak haberin olsun sifreyi gonderirim ....

Merhaba yasmin burası biraz demode olabilir ama burada edinilmis arkadaslıklar daha kalıcı oldu her zaman.Şu anda facebookta sürdürülen burada kurulan arkadaslıkların devamı değil mi çoğu .?.Denisinde dediği de bu sanirim.. Burada akıp giden çabuk tüketilen resimler yerine sağlam dostluklar oldu her zaman.
Alt 15.February 2014, 14:36
Çaliskan Üye

Cok haklisiniz sibel ama gordugunuz gibi artik buraya herkes seyrek geliyor ne yazikki, eee herkesin coluk cocugu ,işi, zamanda yetmiyor facebook kolay telefonlar icinde uygulamalari var o yuzden kisa zamanlarda kolay haberlesiliyor ama tabiki siz cok haklisiniz burasi baska
Alt 18.February 2014, 20:58
fatosipek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fatosipek fatosipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Selamlar sevgili arkadaşlarım ve Deniscim

uzun zamandır gelemedim sizleri ve forumu çok özledim

Denis senin dışında herkesle görüşebildiğim için özellikle sana sormak isterim nasılsın iyi misin?
umarım iyisindir sen de yakışıklı oğluşun da

Biliyorsunuz artık çalışıyorum ve sadece pazar günleri evdeyim. Pazar günleri de napıcağımı nasıl zamanı kullanacağımı şaşırıyorum

çocuklar haftanın 5 günü sabah 9 akşam 7 okuldalar , c.tesi günleri de benim temizlikçi kadın geliyor kızıyla beraber. Kızı çocuklarla oynuyor kadın temizlik yapıyor v.s. gibi bir düzen oturttuk şimdilik

Selen Aralıkta 4 yaşını doldurdu çok cimcime bir kız oldu, okulda ve evde her daim herkesi şaşırtmayı başarıyor

Onur Cem 14 martta 3 yaşına girecek kelimenin tam anlamıyla tam bir fırlama oldu halen bezli de olsa koca adam tavırlarıyla dolaşıyor 2 kez çiş alıştırma çabam başarısızlıkla sonuçlandı ve pes ettim şimdilik

25 kilo verdiğimi ve halen kendimi şişko gördüğümü zaten biliyosunuz

Abim aklandı çok şükür, ablam yerlleşti annemlere işe girdi tek kızyla düzen oturttu şimdilik, henüz boşanma davası görülmedi bekliyoruz dört gözle.

Yeni can sıkıcı gündem maddemiz dükkanımızın olduğu bina satıldı yıkılacak, bize de yol gözüktü yeni dükkan arama düzen bozma v.s. gibi durumlarımız var şuan :/

neyse sağlık olsun...

Bir de akut bronşit oldum ki sormayın gitsin kortizon iğnesine varana kadar yedim , ciğerlerimin % 40ı mortingen olmuş

Selen ve onur cem her ay rutin acillik oluyolar ateşten ve boğaz enfeksiyonundan dolayı. ama napalım kreş gitmek de böyle bir şey sanırım :/

buna da şükür Allah beterinden korusun herkesi hepimizi yavruları...

hepinizi ve yavrularınızı öpüyorum

sevgiler.... :*

(Denis yoğun ısrarlarımıza dayanamayıp sen de face kullanmaya başlarsın diye dörtgözle beklemekteyiz haberin ola )
Alt 20.February 2014, 08:43
Çaliskan Üye

Denis nerdesin seni merak etmeye basladim bir ses. Ver
Alt 27.February 2014, 00:11
Çaliskan Üye

Denisssssss hadi nerdesin,keske telefon numarani alsaydim
Alt 1.March 2014, 01:34
fatosipek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fatosipek fatosipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

denis ben de çok merak ettim seni

umarım her şey yolundadır :/
Alt 12.March 2014, 02:02
Çaliskan Üye

Denis senden haber alabilmek icin umutla giriyorum foruma ve hicbir satir girmeyince cok korkuyorum canim nerdesin .. (
Alt 16.March 2014, 15:06
denis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
denis denis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

Selam ne hoş özlenilmiş , aranılmış, sorulmuş olmak. Allah sanal alemde bile kimseyi sevdiklerinden ayırmasın. Uzak kaldığım ve habersiz bıraktığım için özür. İnanılmaz yoğun çalışıyorum. Neredeyse hafta sonu dahil bugün hariç 15 gündür aralıksız çalıştım. Bu arada bir kere oğlanı servisten almak için organizasyon şaştı( bizim kapıcımızın kızı karşılayacaktı ama unutmuş kız)bende eğitimde arayıp tekrar hatırlatmadım, Servisciler aramış tabii seminerdeyken telefonum sessizde, çocuk kapıda kalmış. Sonra servis devam etmiş diğer çocukları bırakıp en sona bırakmışlar o arada babasının da tel aradıkları için o işten gelip yetişmiş onlara. Oğlan serviste uyuya kaldığı için bunların hiç farkına varmamış Allah'tan ama ben çok suçluluk duydum , zaten bana kalmadan eşimin sen ne biçim annesin hakaretleri yeterince bunalttı. Bu hafta içi de oğlan hastalandı. İbufen verip gönderdim mecburen p.tesi salı ama Çarşamba okuldan aradılar , çok hasta revirde yatıyor şu an alın götürün diye. Ben tabii çıkamadım dersten yine babamız gitti . Ben doktorunu aradım hemen oraya gittiler. O arada annemi aradım ne yapıyorsan bırakıyorsun 2 parça eşyanı topla hemen geliyorsun dedim. Allah'tan pegasus un geç saatte uygun fiyatla bileti vardı aldım ayarladım. Orada ablamlar bıraktı bende akşam oğlanı uyutup annemi karşıladım. Çok şükür Perşembe den beri annemle evde ve iyi. Yorucu günler geçirdim. EvimiZde uygun maliyetli, alıştığımız, Gül gibi yatılı kadını eşim ve ailesi gönderecek diye o kadar tutturdular. Kayınvalide ben artık daha çok duracağım dedi güya. Ama bak onlar yokken ne kadar sıkıntı çekiyorum. Bütün gün ayakta ders anlatıyorum ben. Bileklerim şişiyor. Yetişkin eğitimleri çocuklarınkinden farklı oluyor. Sürekli ayakta ve ilgi çekici olmak gerekiyor . Bir sürü uygulama , grup çalışmaları , workshoplar yapmak gerekiyor. Zaten istanbul trafiğinde sabahın körü gidiyorum akşama koştur koştur gel. Ev işleri de aksıyor. Oğlan hasta oluyor gece uyanıyor. Uyanmasa bile ben gecede 2 kez saat kurup çişe kaldırıyorum. Yoksa sabah Çişli kalkabiliyor. Yani gerçekten yorgunum yardıma ihtiyacım var , Gül gibi kadını yolladık hala affedemiyorum eşimi. Herneyse bir geldim pir geldim dertlerimi döktüm. Annem burada olduğu için çok mutluyum. Ayıptır söylemesi kısır yapmış çaya bekliyor şimdi . Hadi sizde gelin not; Yasmin sana yazdım özelden nasıl gireceğimi tam anlayamadım

Konu denis tarafından (16.March 2014 Saat 15:13 ) değiştirilmiştir.
Alt 1.April 2014, 21:14
Çaliskan Üye

Of denis oldurdun bizi fatosla konustuk telefonu varmi diye yokmus ondada valla bu kadar uzun gelmemen endise ettirdi sonundada pes ettikfaceden ikidibir baktim girersin belki diye neyse sana yazarim bir bakayimda once eeeee uzun zaman oldu unutmus olabilirim

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil