Geri git   Tüp Bebek Forum > BEBEK SAHİBİ OLAN ÜYELERİMİZ > Bebek Sahibi Olan Dostlarımız...

Seçenekler Arama Stil
Alt 4.December 2013, 21:32
(((YaSMiN))) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
(((YaSMiN))) (((YaSMiN))) isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Denis affet gercekten hic bu kadar aksatmamistim seni ozledigim icin geldiim artik internetegenelde telefondan giriyorum telefondada yazi yazmak zot oluyor biz kresi yekrar deniyiruz 2 gundur kuzeyu ekol diye bir yere goturuyorum bakalim ne ilur herrkesi cok opuyorumr
Alt 6.December 2013, 16:05
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Maşallah hepinize hamarat hanımlar..Allah yardımcınız olsun.)
Alt 19.December 2013, 23:32
denis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
denis denis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

Canlar bende cok özledim bol yazistigimiz günleri. Benim islerim cok arttı. Maşallah diyim tabiiki. Bız gecen bahar bir proje almıştık ve 9 eğitmene çıkmıştık. Ama çeşitli sebeplerle 4 e düştük bu ara ve cok egitim vermem gerekiyor. Cogu da daha önce vermediğim konular o yuzden oğlanı uyutup geceleri çalışıyorum falan cok yorucu bir donemdeyim. Anneler de yoktu okul sonrası oğlanı kim karşılayacak stresi. Çıkıp karşıdan eve yetişmek İcin dilim dışarda kosturmaca sürekli. Kapicimizin hanımı ve yakınlarda oturan kuzenimin eşi saolsun yetisemedigimde yardımcı oldular. Ama oğlan mutsuz oluyor. Onlar karşılasa bile ben çabuk gelmek İcin sürekli kosturuyorum. Pazar aksamı hastalandı. Ptesi salı hiç çarem yoktu vicdanım sızlaya sızlaya gönderdim okula. Çarşamba evdeydim Dr a götürdüm influenza a çıktı yani domuz gribi !! Yazık yavruma. Gerçi gene iyi atlattı. Pers cuma derslerimi baskasına devredebildim. Şimdi evdeyiz oğlusumla. Ama asil ilk 2 gun hastaydi gitti yazık şimdi hasta mı ustamı belli değil. Ctesi çalışmak zorundayim
Neyseki kayınvalideler geliyor ctesi. Onlara da cok kızdım ihtiyacımız var size diyoruz tamam bu hafta İcin geliyoruz dediler. Ctesiye bilet almışlar sanırsın memurlar hafta ici niye gelmiyorsunuz?!? Karşılanmayı hesap ediyorlar heralde esım yada gorumcem tatil olsun diye cimriler!
Alt 20.December 2013, 01:14
Administrator

Alıntı:
denis´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Canlar bende cok özledim bol yazistigimiz günleri. Benim islerim cok arttı. Maşallah diyim tabiiki. Bız gecen bahar bir proje almıştık ve 9 eğitmene çıkmıştık. Ama çeşitli sebeplerle 4 e düştük bu ara ve cok egitim vermem gerekiyor. Cogu da daha önce vermediğim konular o yuzden oğlanı uyutup geceleri çalışıyorum falan cok yorucu bir donemdeyim. Anneler de yoktu okul sonrası oğlanı kim karşılayacak stresi. Çıkıp karşıdan eve yetişmek İcin dilim dışarda kosturmaca sürekli. Kapicimizin hanımı ve yakınlarda oturan kuzenimin eşi saolsun yetisemedigimde yardımcı oldular. Ama oğlan mutsuz oluyor. Onlar karşılasa bile ben çabuk gelmek İcin sürekli kosturuyorum. Pazar aksamı hastalandı. Ptesi salı hiç çarem yoktu vicdanım sızlaya sızlaya gönderdim okula. Çarşamba evdeydim Dr a götürdüm influenza a çıktı yani domuz gribi !! Yazık yavruma. Gerçi gene iyi atlattı. Pers cuma derslerimi baskasına devredebildim. Şimdi evdeyiz oğlusumla. Ama asil ilk 2 gun hastaydi gitti yazık şimdi hasta mı ustamı belli değil. Ctesi çalışmak zorundayim
Neyseki kayınvalideler geliyor ctesi. Onlara da cok kızdım ihtiyacımız var size diyoruz tamam bu hafta İcin geliyoruz dediler. Ctesiye bilet almışlar sanırsın memurlar hafta ici niye gelmiyorsunuz?!? Karşılanmayı hesap ediyorlar heralde esım yada gorumcem tatil olsun diye cimriler!

Sevgili Denis cok gecmiş olsun. Oglun iyilesmistir umarım. Çalısırken cocuk yetistirmek gercekten cok zor. Hafta sonuda anlaşılan misafirin var.. Allah kolaylık versin..
Alt 20.December 2013, 12:14
Forum Hakimi

Teşekkür ederim Sibel hanım. Bayaa iyi artık oglus. Evde basbasa olduğumuz İcin şımarıyor bol bol canavar gibi su an. Kayın validelerin bizimle aynı binada evleri var. Görümce bız onlar aynı apartmandayiz. İstanbula gelince kendi evlerinde duruyorlar Allahtan. İlk evkenirken herkes bana acıyordu. Çünkü esimin ablası annesi halasının kızı hep aynı binada aile apartmanı ama kayınvalideler hep istanbulda durmuyor diğerleride cok yogun çalışıyorlar tüm hafta görüşmediğimiz olur
Alt 24.December 2013, 00:18
Forum Hakimi

Naber kızlar
Gelen giden olmamış. Oğlanı bugün artık yolladım. Ama sınıftaki diğer anneler mail grubu kurmuş yazıştık. Herkes ya hastalanmış geçen hafta yada şimdi hasta. Okul mevcudiyeti düşmüş çok hasta olup gelmeyen varmış. Salgın varmış sizlerde yavrulara ve kendinize dikkat edin. Bugün benim de boğaz ağrım var ve 2 gün ders anlatmam lazım umarım sesim kısılmaz
Alt 26.December 2013, 02:21
Administrator

Alıntı:
denis´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Naber kızlar
Gelen giden olmamış. Oğlanı bugün artık yolladım. Ama sınıftaki diğer anneler mail grubu kurmuş yazıştık. Herkes ya hastalanmış geçen hafta yada şimdi hasta. Okul mevcudiyeti düşmüş çok hasta olup gelmeyen varmış. Salgın varmış sizlerde yavrulara ve kendinize dikkat edin. Bugün benim de boğaz ağrım var ve 2 gün ders anlatmam lazım umarım sesim kısılmaz
Yalnız cocukların degil buyuklerin okullarında da salgın var sevgili denis. hepimiz yıkılıyoruz. Melissa hasta mukonun oglanlar hasta. düşe kalka okula gidiyorlar. Allah yardımcımız olsun..
Alt 27.December 2013, 10:11
simayyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
simayyy simayyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

eskiden sizleri takip ederdim hep
kimi zaman gülerek,kimi zaman hüzünlenerek
sizlerde sessizleştiniz
geçmiş olsun denis salgın var çok fena herkes hasta
sibel hanım sizlerede geçmişler olsun
Alt 27.December 2013, 19:43
Administrator

Alıntı:
simayyy´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
eskiden sizleri takip ederdim hep
kimi zaman gülerek,kimi zaman hüzünlenerek
sizlerde sessizleştiniz
geçmiş olsun denis salgın var çok fena herkes hasta
sibel hanım sizlerede geçmişler olsun

Çok haklısın simayy.. çağırayımda gelsinle ne yapıyorlar bir bakalım dürtmeyince olmuyor kimseyi
Alt 9.January 2014, 00:29
Forum Hakimi

Ben geldim işte ama diğerlerinden gene haber yok. Hepinize mutlu bir yıl dileriz. Biz yılbaşımızı burada eşimin ailesi ile kalabalık şekilde yaptık. Sonra yılbaşından sonra oğlumla benim annemlerin yanına gittik. Orada da ablamlar annemler birkaç gün beraberdik. Bu arada benim de yaşgünüm oldu pasta falan kestik oğlum şaşırdı sevindi. İlk hatırladığı doğumgünümdü herhalde. Dönüşte sis yüzünden çok mağdur olduk. Uçuşlar saatlerce gecikti gecenin bir yarısı uçağa bindik istanbula kadar gelip sisten inemedi geri döndü. Tekrar annemle ablamın eşi eniştem geldi aldı bizi sabah erkenden tekrar havaalanı derken döndük şükür ama o gün mutlaka işte olmam gerekiyordu geç olsada oğlumu babaanneye bırakıp gittim. O yorgunlukla 2 gün çalıştım şimdi yorgun ve hastayım gene ama buna da şükür. Oğlum maşallah deyim o kadar perişanlık içinde hiç yanımda küçük çocukmu var anlamadım büyük insan gibiydi. Hiç sorun çıkarmadı. Bilakis eğlendi hep. Canım çocuğum benim. Tabii ben o yorulmasın diye yürümek gereken yerlerde falan gecenin bir yarısı onu mümkün olduğunca kucağımda taşıdım ettim çok yordum kendimi.birde bu aralar hep boğazım kötü eğitim seminer vs verincede sesim ve boğazım çok beter oluyor. Ses tellerindeki ödemi açmak için tavsiyeniz var mı?

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil