Geri git   Tüp Bebek Forum > BEBEK SAHİBİ OLAN ÜYELERİMİZ > Bebek Sahibi Olan Dostlarımız...

Seçenekler Arama Stil
Alt 16.March 2011, 13:02
denis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
denis denis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

naber kızlar, hava ne kadar güzel değilmiii? bahar insana ne kadar pozitif duygular aşılıyor. oğlumla sabah kindyroo ya gittik nasıl güzel oynadı, çok zevk aldı. arkadaşlarıylada güzel oynadı. çıkarken ayrılmak istemedi. bizim oğlan devamlı dönüyor bu ara ona taktı. tabii dengeyi kaybediyor sonunda başı dönüyor küütt. dans edelim diyoruz dans etmeyi seviyor ama genelde dans etmekten anladığı da sürekli dönmek. yeğenlerden kalma bir sürü lego var evde ama bizim legolarla pek oynamıyordu sonra geçen 2 yaşında oğlu olan bir arkadaşa gittik orada çok iri tombik legolar gördüm. küçüklere bu boy daha iyi dedi arkadaş. metroya gitmiştim dün orada varmış aldım. şimdi çok güzel lego oynuyor. bugün ilk kez bisiklete binecek oğlum. 1. yaşgününde teyzesi salıncak almıştı. ama dengesiz bir şeydi kurulması çok zordu ve ev içi için büyük birşeydi bende e-bebeke geri verip hediye çeki almıştım sonra biraz fark verip smart trike aldık. ama kış diye açmamıştık. şimdi onu monte ettik çok güzel, 3 tekerli abi bisikleti ama hem arkadan idare etme sopası var hem bebek koruma yanları var hemde, kemerle bağlanıyor oturduğu yere. güneşliği de var.uyansın da dışarı çıkarmayı düşünüyorum bisikletle bakalım sevicek mi?
fatoş çıkmıştır heralde. inşallah çok iyilerdir. merak ediyorum onları . ne güzel yine ev bebek kokusu dolmuştur
Alt 16.March 2011, 14:10
fatosipek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fatosipek fatosipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

selamm biz geldikkk
deniscim atom karınca geldi evet

hepinizin yazdıklarını okudum şimdi
,çok çok tşkler saolun allah razı olsun hepinizden, iyiki varsınız hepiniz

öğlen geldik eve, ilk fırsatta hemen yazıyorum bakın
kızımla hasret giderim önce, duş al yemek ye bebişi doyur falan ancak geldim

buarada oğlumuzun adı değişti onur cem oldu
belki hiç konusu geçmemiş olabilir , eşimin adı cemil soyismimiz ipek cemil ipek yani ben bu yüzden cem ipek olsun diye çok istemiştim ama öyle kalmıştı eşime bırakmıştım kararı oda önüne onur getirmiş az önce işten aradı beni onur cem ipek olsun dedi
2 gündür deniz deyip duruyodum, bugün itibariyle onur cem oldu onurlu padişah mış

gelelim doğum hikayemize
p.tesi sabahı 7de hastanedeydik tam 8de aldılar beni ameliyata, muhteşem bir ameliyat ekibi vardı çok rahatlattılar beni , güzel de bir müzik çalıyodu tam 8:20de selen doğdu, 8buçukta yukarı babaya götürmüşler tam 9da da ben çıktım ayık bir halde ebrucuğumunda sizlere yazdığı gibi 3.620 kilo ve 51 cm doğdu oğlumuz , ama şuanda 3400 kilo asansörden çıkar çıkmaz sleeni gördüm ve koptum tabi nasıl bir ağlamak anlatamam size , o da başladı ağlamaya, alıp götürdüler bir daha da görmedim zaten bugüne kadar
ameliyatım çok iyi geçti, hemen diktikleri için çarçabuk gönderdikleri için eziyet çekmedim içime gaz hava dolmadan getirmişler anlaşılan, (ilk doğumda seleni gönderdikten 3-4 saat sonra beni göndermişler yukarı ağrı , sancı ve gazdan ölmüştüm)
acı ağrı sancı gaz yaşamadım çok şükür, öğlen başladım yürümeye pek yatmadım hep dimdik yürüdüm hemşireler de dahil olmak üzere herkes normal doğum yaptım sanmış nazar değdireceklerdi bana az kalsın maşallah deyin dedim durdum , çok şükür yarabbim selende yaşadığım acıların hiç birini yaşamadım bunda kolaydı her şey şükür
p.tesi görümcem kaldı yanımda ama genede ona pek yapıcak bişey bırakmadım, salı günü tek kaldım gece de dahil bir de refakatçısız olmama takıldı herkes, kimsesiz kalınırmı dedi diğer doğıum yapanlar ama güzel bir gece geçirdik oğlumla başbaşa sabahta babamız geldi işlermleri yaptırdık, toparlandık çıktık
evime kızıma kavuştum şükür
nasıl özlemişim anlatamam
eve geldiğimde selen yeni banyo yapmış uyku moduna geçmek üzereydi hemen kucağıma aldım ama çok yakın davranmadı sadece öptü ama pek beklediğim gibi istekle üzerime atlamadı tepkiliydi biraz ama teyzesi uyuttu uyanınca ben gittim üzerime atladı 1 saat sarmaş dolaş oturduk öpüştük koklaştık, eski modumuza döndük şükür, uykusuzlukta vardı ilk geldiğimde sanırım, nekadar üzüldüm ağladım ama anlatamam size, unutmuş beni dedim kahroldum, ama yok öyle bişey 2 günde anne unutulur mu hiç

kızlar hepinize çok tşkler ilginiz alakanız iyi dilekleriniz için
ebrucum sanada çok tşkr ederim arkadaşlarımızı habersiz bırakmadığın için
hepinizi öpüyorum
sevgiler
Alt 16.March 2011, 14:30
cunos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
cunos cunos isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

canım iyi günlerde büyüt çok sevindim herşeyin iyi geçmesine ..maş allah nazardan saklasın tek kalmışşın bir gece iyi yataktan oturup kalkabiliyordun tek başına..
neyse geldi geçti bak onur cem yanında artık ..sağlıkla büyüt oğlunu..
benimde abimin adı cem
kendine ve bebişlerine iyi bak ..sevgiyle kal
Alt 16.March 2011, 17:29
dudukmakarnasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dudukmakarnasi dudukmakarnasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

fatoşcum tebrik ederim canım. herşeyin güzel gitmesine çok sevindim. darısı başıma inş. o dediğin olayı bende yaşadım. hatice büşra hastaneye geldi hiç ilgilenmedi hatta gelmek bile istemedi. o sancılarla kıyamadım çok üzüldüm koridorda babayla gezdirdik. bende ağlamıştım beni unuttu diye ama eve gelince dibimden ayrılmadı tabi.

hava öyle güzel ki. İnş. bu bahar çok güzel olur herkes için hayırlısı olur.

ben dr a gittim pzt kızım 1 hafta geriymiş haftasına göre. bugünde tahlillerim vardı doktoru bekle bekle annemi bıraktım eve geldim çok kötü oldum çünkü. dr çok kızmış bana ben ona su iç diyorum içmiyor bu kız demiş. suyum çok azmış çok fazl su tüketmesi gerek demiş. istifrada ediyorum sanırım su kaybında onunda etkisi var. kışın su içemiyorum midem çok bulanıyor annemede bu kızı stresten uzak tutun diye kızmış. Rabbim sonumu hayır etsin inş. bu arada bugün 34 haftalık oldum. ben 1 hafta önden gidiyormuşum kafamda

hastanede tanıdık bir abla vardı onun teline ulaştım sağolsun çok yardımcı oldu ama dr 10-15 dk önceden yemeğe çıktığı için beklemek zorunda kaldık! öğle arasını başka yerde geçirdik geldiğimizde dr bir yere gitmiş yine beklemek zorunda kaldık. o kadar özeline gitmeme rağmen yinede hiçbirşeyde yardımcı olmaması çok sinirimi bozuyor. sabahta kartımı bulamadım barkodla yapılıyor işlemler. onu çıkartmak durumunda kaldık. ordan oraya gönderiyorlar. alakasız yerlere zaten halim yok sonra fırçayı yediler tabi. başından atana kadar arayıp soruverse hepsini geçtim yanındakine sorsa banada yardımcı olacak. annem Allah razı olsun halletti. Allah tan erken gittik. şeker yüklememde yeni yapıldı. şükür iyi çıktı. sanırım sancılarım hem susuzluktan hemde stresten artıyor. şu kalan günlerimi hayırlısıyla bir atlatsam arkadaşlar. eğer o abla benim doğuma girdiğim gün orada olursa bize yardımcı olacak inş. en azından annem yatağımda beklese çok mutlu olacağım. geçen sefer sedyeden bile indirmek istemediler beni. hemde normal sedyeden biraz daha yüksekti boyu.

inş. hayırlısıyla doğururum bende fatoş gibi. bir an önce atlatmak istiyorum şu dönemi ama bu üzüntülerden sütümde ne olur bilemem artık.

deniscim eğlenmenize çok sevindim canım. ilk bisikletinizde hayırlı olsun inşallah
Alt 16.March 2011, 17:40
Forum Hakimi

canım maşallah sanada onur cem oğlumuzada, ismiyle anılsın inşallah. ne güzel anlatmışsın. yanlız dikkatimi çekti doğum hikayesini anlatırken, saat 8.20 de selen doğdu demişsin. karıştırıcaksın biraz herlade isimleri , yada oğlum kızım derken
selen kardeşiyle nasıl peki?
Alt 16.March 2011, 18:41
(((YaSMiN))) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
(((YaSMiN))) (((YaSMiN))) isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

fatoşum maşallah sana herşeyin yolunda gitmesine çok sevindim ama yanlız kalabilmene şaşırdım nasıl kaldın ve niye kaldın valla ben kalamam ilk gün 3 kişi kaldı benle 2. gün 2 kişi

ismi güzelmiş ,ismi gibi olur inşallah
selenle ilgili yaşadıkların çok normAl SONUÇTA lohusasın yaniiiiii muck sana

düdükcüm sıra sende hayırlısıyla inşallah sende doğurda rahatlayalım
Alt 17.March 2011, 02:12
sonbahar sonbahar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

onur cem hosgeldin.allah saglikli mutlu uzun ömür versin.fatos gözünüz aydin olsun.allah anali babali büyütsün.mutlulugunuz daim olsun.seleni minik ablayi öpüyoruz kizlarimla.cem beyi de gidisindan kokluyoruz.hadi kolay gelsin.
Alt 17.March 2011, 02:13
sonbahar sonbahar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

düdük sende sorunetme herseyi.bak fatos kolaylikla atlatti.sende atlatacaksin biraz sakin ve sabirli ol.
Alt 17.March 2011, 11:55
fatosipek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fatosipek fatosipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

canım arkadaşlarım hepinize çok tşkr ederim
iyiki varsınız hepiniz

deniscim valla hastanede ceme sürekli kızım dedim durdum hemşireler dalga geçti benle hep ama napıyım kızıma oğlum oğluma kzıım deyip durucam herhalde bir süre

size bişey anlatayım da gülün biraz, ben kız altı değiştirmeye alışmışım cemin pipisini zaptedemiyorum her alt değiştirmede kakalı oluyo genelde kaka yı temizlerken hop pipi havaya baştan aşağıya yıkıyo kendini sonra komple üst değiştiriyorum annemle ablam 2 gündür ne gülüyolar bana anlatamam
erkek anaları bir formülü var mı bunun kıçı silerken pipinin üzerine bişey mi kapatmak lazım
Alt 17.March 2011, 13:38
Forum Hakimi

Hahahha basta mutlaka oluyor canım. Actıgında bıraz bezı uzerınde beklet.
Rahatlamayla bırlıkte cogunlukla hemen yapıyorlar.
Bır sure sonra actıgında yapmaktan vaz gececek zaten. Ilk gunler alt acarken ve banyo kuvetınde mutlaka bır mıktar fıskıye oluyor. O donemı kazasız atlatan yokkk ustumuze basımıza da gelmıstır bızım cok

Konu denis tarafından (17.March 2011 Saat 13:42 ) değiştirilmiştir.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil