Geri git   Tüp Bebek Forum > BEBEK SAHİBİ OLAN ÜYELERİMİZ > Bebek Sahibi Olan Dostlarımız...

Seçenekler Arama Stil
Alt 16.March 2010, 18:53
fatosipek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fatosipek fatosipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Wink Eylül-ekim-kasım-aralık 2009 anneleri :d

Bizim kızlar hepinizi buraya bekliyorum Biz artık bu sayfada da olmalıyız sanırım
Alt 16.March 2010, 19:27
denis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
denis denis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

eline sağlık fatos, eylül annesi olarak bende geldim sevgiler
Alt 17.March 2010, 11:46
cunos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
cunos cunos isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

selam kızlar bende eylül annesiydim ama kızım süpriz yapıp 28.agustosta geldi ama olsun bende aranızdayım.Nil 'in hastalıgı devam ediyor sık sık öksürüyor allahtan ateş yok..şimdi uyudu yavrum gece öksürükten hiç uyuyamamıştı.ben yine yazarım .sevgiler
Alt 17.March 2010, 18:23
(((YaSMiN))) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
(((YaSMiN))) (((YaSMiN))) isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

selam kızlar fatoş sen çağırırsında ben gelmemmi ))
Alt 17.March 2010, 22:03
denis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
denis denis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

geçmiş olsun nil e, bende 6 ay hasta etmedim diye seviniyorum ve bu aralar çok korkuyorum. havalar bir iyi bir kötü, arada sıcak güneşli gözüküyor ama soğuk soğuk esiveriyor. ben her sene bahar başında kendim hasta olurum zaten o yüzden oğluşu da hasta edersem bahar nezlesi vs diye çok korkuyorum. gerçi soğuklarda falanda hep sıkı giydirip dışarı çıkarmaya çalıştım, bağışıklığı gelişir dendiği için ama ne olur ne olmaz bahar başları hava durumu aldatıcı olur
Alt 26.July 2012, 03:55
Çaliskan Üye

SELAM KIZLAR uğramıyorsunuz diye bende biraz astım galiba
bizimde uzaklarda olmasada tatil yaptık sayılır annemlerde 10 gün kaldık kuzey çok mutlu oldu dedesiyle motosiklete bindi bol bol havuza alıştı kolluk taktım kollarına bizimkini görceksiniz sanki suda yürüyor adam sudan korkuyordu ama çok şükür geçti pazaresiden beri evdeyiz evde yarım kalan işleri halledeyim dedim ama hem sıcak hem kuzey hem bebek rahat vermiyor,baya zorlanıyorum bu hamileliğimde 1 haftadır s
rekli aşağıya baskı yapıyor kalkınca bir süre zor yürüyorum ,kuzeyde biraz zor anlıyor hala kucak felan isteyebiliyor ,bu arada ben hala uyumadım saatte 4 olmuş uykusuzluğa baya alıştım sanırım bu arada doğumada bişey kalmadı bidahaki cuma inşallah bir aksilik olmazsa ay aman çok tırrrrrrrrrrrrrrsıyorum
Alt 19.March 2010, 09:09
Güvenilir Üye

günaydın
kızlar tşkr ederim geldiğiniz için

dün doktordaydık, selenin ağzı pamukçuk oldu hiç keyfi yok, ondan da benim göğüslerime bulaştı, şuanda kısır döngüye dönüştü benden ona ondan bana bulaşıp duruyo, ilaç verdi doktorumuz umarım tez zamanda geçer, hiç keyfimiz yok ana kız
boyu 60cm olmuş kilosu 5.5 olmuş geçen ayın 19unda 5 kiloydu bu ay 500 gr almış, ama daha önceleri hep bir kilo aldığı için şuanda dengelenmiş kilosu (zira 2600 doğan bir bebek için gayet iyi kilosu dedi) ama benim beslenmeme daha çok dikkat etmem gerekiyomuş, şekerli ılık süt, meyvesuyu ve kompostu iç dedi, ben sadece bol su içiyodum, çok zayıflamışsın yoksa rejim mi yapıyosun dedi, yok daha neler dedim, ama çok dikkat etmiyodum beslenmeme, öğün atlıyodum artık daha çok dikkat ederim dedim
Alt 14.October 2010, 11:53
Çaliskan Üye

sıralama ne demek yahu hiç anlamadım bizim oğlanda emekliyor ve koltuklara tutunarak bilgisayarın yanına geliyor valla 8 aylık çocuk yürümez heralde bu böyle kaç ay sürer acaba ???

denis hiç kendini yorma bence merak etme artık üstüne kapaklanırsan anlarsın yaygarayı basar bizde öyle bişey hiç olmadı şimdiye kadar nerdeyse 2 aydır beraber yatıyoruz bazen aramızda bile yatıyor bazen bir uyanıyorum tam dibime yapışmış bende şaşırıyorum aslında nasıl ezilmiyor
korkma bence alıştır yatarak emzirmeye kolaylığını göreceksin senin yaptığın gibi yapıyordum bende çok yorucu oluyor vede çocuk daha çok uyanıyor yatarken onunda uykusu açılmaz hem
Alt 19.March 2010, 14:03
ebus0711 ebus0711 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

ok fatoş cum bizde geldik...

Geçmiş olsun tekrardan.merak etme ilaç ve karbonat hızla geçirecek pamukçuğunuzu.yarın değişikliği fark edeceksin..Üzülme en kötü şey bu olsun.bizimde kilomuz 10 gün önce 5300 falandı...sanırım 5 500 falandır.boyuda 10 gün önce 59.5 cm idi artmış olabilir..biz dün muayene olmadık çünkü..Efe 4 5 gündür mamayıda reddetmişti.dün
gece içti şükür...artık zamanla kilo alışlar azalack.sanırım 6 ayda ek gıdalara geçince tosunlaşırlar...amannn sağlıklı olsunlar daa...
Alt 19.March 2010, 15:50
Güvenilir Üye

saol ebuscum inşallah dediğin gibi geçer hemen
bugün daha iyi gerçekten de
kilolu bebek sağlıklı bebek demek değil zaten biliyosun
Allah başka dert keder hastalık vermesin, bu da geçer inş.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil