Alt 20.March 2018, 13:19
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Exclamation Yaşasın BioTexCom =)

Mrb kader arkadaşlarım.Size benim hikayemi anlatmak isterdim.Sizin motive olmanız için.Ben 10 yillik evliyim.2 düşüğüm birde düşük nedeni miyondan ameliyat oldum .yas 43 giricem yakinda...ben sizin icin benim icin o kadar dua ediyorum ki....yapmadigim kurler kalmadi.Sütle maydanosa oturma,soğan kuru belime yakı,meryem ana otu içme,okunmuş sular içmeler. Neler neler....yaptım.Gecende bir arkadaş sogan kuru ve ayni zamanda corek otu balla karıştırdım aç karnına aynı zamanda yaptım.Hamile kaldım yazmış.Bende ne kaybederim dedim yaptım ama yine bi fayda göremedim..En son doktara gittiğimizde bize yumurta donasyondan bahsetti.Eşimin sperm tahlileri iyi olduğu için bize bu tarz tedavi uygulandı.Yaklaşık 2 aydır düşünüyorduk taşınıyorduk ama cesaret edemiyorduk.Sonunda araştırmaya başladık Kıbrıs ve Ukrayna arasında kalmıştık.Kliniklerin yöneticilerle iletişime geçtiktek sonra hem fiyat hem hizmeti verebilecek şekli çok farkı olduğunu anlamıştık o yüzden de seçeneğimiz Ukrayna'da düşmüştü.Görüşme tariği aldık ve Ukrayna'ya BioTexCom adlı kliniğe çıktık.Oraya gelince çift paketi seçtik ve sözleşmeyi imzalandık ne kadar da iyi yaptığımızı 2 ay sonra anladık çünkü transfer edildikten sonra 10cu günde idrar testi yaparken sonucumuz pozitif çıktı ! İnanılmaz haline geldik çok mutluyduk ama kan testimizi bekliyordum boşuna umutlandırmamak için ve 2 gün sonra kan verince sonuç yine POZİTİFTİ ! BioTexCom sayesinde şimdi 5 aylık hamileyim ve bu kliniğe sonsuz teşekkür ediyoruz.Gerçekten çok duyarlı ve işini bilen bir personel çalışıyo orda.Yaşasın Ukrayna !

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil