Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ İLE İLGİLİ SORUNLARIMIZI PAYLAŞALIM > Hipogonadotropik Hipogonadizm

Seçenekler Arama Stil
Alt 1.February 2010, 22:39
antalyali
Misafir

hosgeldin canim
burasi insallah sanada bizede ugur getirir
Alt 2.February 2010, 10:36
hülcem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hülcem hülcem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çalışkan Üye

Alıntı:
tubuko38´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.forumda hepinizin yazdığı şeyleri hem okudum hem ağladım.ben de Hipogonadotropik Hipogonadizm maalesef diyemicem yaradanım benimde imtihanımı bu şekilde vermiş.1,5 yıllık evliyim.
2 kez ilaç tedavisi gördüm.ikisindede yumurta oluştu ama olmadı kısmet.aşılama düşünüyorum bu kez.yalnız ilaçlar çok pahalı ben özel hastanede tedavi olmuştum hem muayene hem ilaçlar külfetli oluyo.rapor nasıl çıkartılıyor bana bilgi verirmisiniz.insan gurbettede olunca yarası daha çok kanıyo.çokmu bunalım takıldım ne....
Tubuko38 öncelikle hoşgeldin. Canım seninle aynı durumdayız.ben de 2 kez ilaç tedavisi gördüm olmadı şimdi aşılamayı düşünüyorum kısmet. Rabbim güzel haberlerimizi yazmayı nasip etsin inş.Allah yardımcın olsun...
Alt 2.February 2010, 15:19
tubuko38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
tubuko38 tubuko38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

ben sigarada kullunıyorum ama bu tedaviye başladığımda bırakacağım inşallah doktorumda söylemişti olumsuz etkiler sizlerdende varmı sigara kullanan
Alt 2.February 2010, 17:00
talkative_84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
talkative_84 talkative_84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

tubuko ben tedaviden önce bırakmıştım...bence şimdiden bırak vücut çünkü alışkın olduğu bişeyi birden bırakınca stres yapıosun buda tedaviyi olumsuz etkiler..şimdiden bırak ki alışasın stresli zamanlarını geçirmiş olursun...son tedavimden 3-4 ay önce bıraktım,zor oldu ama değdi...tedavi zamanına bırakma sakın,çünkü bide onu dert edersin...bi dr arkadaşıma tedavi zamanı bırakma demişti,hamile kalmada psikolojide önemli çünkü...
Alt 2.February 2010, 18:06
ASMİN0707
Misafir

canım aramıza hoş geldin....
Alt 2.February 2010, 18:29
ASMİN0707
Misafir

Alıntı:
teşekkür ederim hepinize.ilacı aldığmda 200 maaştan kesildi 800 elden ödedik üniversite hastanesi değildi.ben aksarayda oturuyorum burda özel bi hastanede tedavi oldum sadece ilaç için rapor verdi ama ne hikmetse cepten çıktı.gülü seven dikenine katlanır.ne var ne yok bebiş uğruna feda olsun.tek olsunda herşeye razıyım.bi taraftan yeni evliyim,evliliğe alışma,kocanla uyum,gurbet,yalnızlık....kpss baş belası yani işsizlik..
arkadasım bende senin gibiyim hiç merak etme 6 aylık evliyim evliliğe alıma süresi üstüne birde gurbetlik ekleniyor üniversiteyi gecen yıl bitirdim ve sosyal bir ortamdan esim doğu görevinde olduğu için doğuya geldim hemde dağ yamacında bir yerde yasıyorum arkamda dağ var önümdede dağ var ama alısmaya çalısıyorum bir taraftan hayatımda hiç karda yasamadım ve bata çıka hastaneye gidiyorum bir taraftan dershaneye gidiyorum ev işi kpss anlıycan çok bunalıyorum ama bebeiş için herşeye değer diyip yola devam diyorum rabbim yardımcımız olsun....
Alt 2.February 2010, 18:30
ASMİN0707
Misafir

Alıntı:
ben sigarada kullunıyorum ama bu tedaviye başladığımda bırakacağım inşallah doktorumda söylemişti olumsuz etkiler sizlerdende varmı sigara kullanan
bu arada sigarayıda bıraktım ....
Alt 3.February 2010, 16:11
hopeful - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hopeful hopeful isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

bende çokk uzun zaman sigara içtim içtim diyorum çünkü artık 10 aya giriyor bırakalı ben eskiden günde iki paket falan içerdim hatta gece yatağa girmeden önce içmessem asla uyuyamazdım ama papatyabahçesini tanıdım ki bundan önce burdaki arkadaşlarla takıldığımız bir siteydi herşey değişti diyebilirim taze kan misali önce kendime olan güvenim arttı hastalığımın amansız ve çaresiz olmadığını gördüm ve ben yalnız değilmişim dedim ve doktora gitmeye karar verdim çünkü 6 yıllık evliyim hiç tedavi olmadım bütün cesaretimi topladım ve doktoras gittim bide burdaki arkadaşlarımın desteğini unutamam ve doktora gittiğim günün gecesi ben çocuk sahibi olmak istiyorsam bu uğurda ilk feda edebileceğim şey sigara dedim ve ben artık içmeyecam diye söz verdim kendime o gece son sigaramı içtim uyudum ve tam 10 ay oldu bırakalı şimdi hala arada başlama isteği oluyor ama çocuğum olmadan asla diyorum çünkü o beni çocuktan bir adım daha uzaklaştırıyor bence sende bir an evvel ne istediğine karar ver hiç değilse sende benim gibi kendini kandır çocuğum olunca tekrar başlayacam diye gerçekten istedikten sonra bırakılıyor inan bana
Alt 6.February 2010, 23:19
papatya38 papatya38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

tubuko38 kayserili olduğunu tahmin etmiştim 38den dolayı..aynı şehirde olduğunu bilmek, güzel birşey...
Alt 10.February 2010, 13:41
kadirbjk86 kadirbjk86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

rapor almak çok basit hipogodizm yada infirte yazdğında hemen alırsın bazı ilaçlar pek bulunmuyo

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil