Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ İLE İLGİLİ SORUNLARIMIZI PAYLAŞALIM > Herkesin Yeni Başlangıçlara İhtiyacı Vardır.

Seçenekler Arama Stil
Alt 4.March 2010, 10:57
miniminicik miniminicik isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

Merhabalar arkadaşlar, Merveciğim aramıza hoşgeldin. Bende bu siteye gireli çok olmadı 3 ay gibi bir süredir buaradayım. Burdaki arkadaşlardan çok şey öğrendim ve çok şey paylaştım. Genelde yaşanan sıkıntılar aynı olunca birbirimiz daha iyi anlıyoruz. Diğer hayatımızdaki insanlar sadece seni çok iyi anlıyorum diyorlar ama hiçbişey anladıkları yok bence sadece paylaştıklarını düşünüyorlar. Benim arkadaşlarımın arasındada güya bana çok yakın olanlar beni çok iyi anladıklarını söyleyenler bazen öyle bir laf ediyorlardı ki o an da kalakaldığımı çok hissettim. Bu yüzden seni en iyi anlayan seninle aynı şeyleri yaşayanlardır.Bizde 14 yıl oldu evleneli sanırım 2. yılındaydı evliliğimizin azosprem olduğumuzu öğrendiğimizde şu an yaşadıklarını biz o zaman yaşadık. Bu durumda sana gerçekten daha çok iş düşüyo. Aslında erkekler duygularını çok belli etmiyorlar onlarda sıkıntılarını kendi içlerinde yaşıyorlar onlar için daha zor. o yüzden senin ona çok destek olman lazım. Bu yola beraber çıktınız bu sıkıntılarıda bereber paylaşacaksınız. Bu yolda sadece siz varsınız yanınızda pek kimse olmuyor.Olsalarda işte öylesine. Güçlü olmalısınız bu bir kader başka bişey diyemiyosunuz. Bana sorunun kimden olduğunu sorduklarında ne farkeder diyorum ha o ha ben. Sanki sorunun kimden olduğunu öğrenirlerse bişey yapacaklar. Biz her yolu denedik yapılabilecek herşeyi yaptık olmuyosa olmuyor demektir. Daha fazla zorlamaya gerek yok. Rabbim böyle uygun görmüş demek ki. dedik eşimle ve bir çocuk edinmeye karar verdik. Hiç olmazsa bir insanın hayatını kurtarır onunla çocuk eksiğimizi tamamlarız diyerek başvurduk. Şimdide okumuşsundur artık sıramız gelmiş heyecanla bekliyoruz bakalım bebeğimizi inşeallah herkesin için hayırlısı olur. ))
Bu arada sana tavsiyem daha sanırım yaşınız genç aklınızda acaba kalmasın yapabileceklerinizi yapın ve deneyin. Bu arada şunuda söyleyeyeim biz en ünlü doktorlara da gittik. Çoğu malesef bizim gibileri para makinesi gibi görüyorlar. En son gittiğimiz doktor bizim gerçekten çok rahat ettiğimiz ve yolunacak tavuk olarak görülmediğimize inandığımız işini severek ve inanarak yaptığını düşündüğümüz bir doktordu. Ona ve yaptıklarına çok inandığımız kişi. Eğer Ankaradaysanız ona gidin derim. Ankara Üniversitesinde Prof Dr. Kaan Aydos sitesi ve bir çok bu konuyla ilgili çalışmalarıda var. Bizim ilk gittiğimiz doktorda onun ismini vermişti ama o zaman ona gitmedik ara verdik başkalarına gittik. Vs vs. Bu hocaya gidin tüm sonuçlarınızıda götürün emin ol memnun kalacaksındır. Hocanın muaynehanesi yok bu arada hastanede yapıyo tüm işlemleri. Bu bile benim için ayrı bir artıydı. Bide hayatta herşey çocuk değil mutlaka çok önemli hayatımızda evliliğimizde ama eşin ve senin mutluluğun ve sağlığınız daha önemli. Ona çok destek olman lazım herşeyde olduğu gibi bu durumlarda da kadına daha çok iş düşüyo. Allahım yardımcımız olsun. Herkesin gönlündkini hayırlısıysa nasip etsin. Yanındayız ve mümkün olduğukçada yanında olmaya çalışacağız. Aklına takılan olursa çekinmeden sorabilirsin. Memnuniyetle yardımcı olmaya çalışırız. Allahım çıktığımız yolda yardımcımız olsun.
Alt 5.March 2010, 00:05
elminda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
elminda elminda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

miniminicik nasılsın? şuaralar siteye giremiyorum elimi incilttim sarılı ama hep aklımdasın ve merak içindeyim. inş. enkısa zamanda telefonun çalar ve müjdeli haberi alırsın. inanki seninle aynı heycanı yaşıyorum hissettiklerini düşünüyorum ve bende heycanlanıyorum ve heycanlandıkça evlatlık fikri iyice bende netleşiyor. son denmeleride yaptıktan sonra kararımız kesinleşcek. oglun çok şanslı dünya tatlı annesi olucak. hayırlı haberlerini bekliyorum inş. oglunla eşinle ömür boyu mutlu olursunuz bu arada adı ne olucak merak ettim?
Alt 5.March 2010, 00:08
Forum Hakimi

mervecim hoşgeldin yazını okudum yaşadıkların zor sana hak veriyorum ama ne olursa olsun hayat devam ediyor eşin ve senin için. cahil insan etrafta çok aldırış edersek hep bunalıma gireriz engüzeli umursamamak. şuan elim sarılı yazamıyorum acıyor ama daha sonra uzun uzun dertleşmek isterim hiçbirşey için canını sıkma inan birgün herşey daha güzel olucak
Alt 6.March 2010, 18:24
ozgul1426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ozgul1426 ozgul1426 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

mervecim yaşadıkların daha doğrusu yaşadıklarımız hepimizin ayrı ayrı zor.burda dertlerimizi paylaşarak azaltıyoruz.ama dirençli güçlü ve sabırlı olmalıyız.yoksa kendi kendimizi yemekten başak bişey yapmıyoruz çünkü istesekte olmuyor.o yüzden hayatın güzel yönlerinide görmeli ve hayatı kendimize zindan etmemeliyiz.
Alt 8.March 2010, 12:28
Çal??kan Üye

Merhabalar arkadaşlar iyi, ve umutla güzel haberlerle dolu bir hafta diliyorum herkese. Elmindacığım çok geçmiş olsun. İnşeallah çabuk iyileşirsin. Benden hala bir haber yok. Hala bekliyorum. Şuan öğlen saati bu saate kadar bugünde bir haber yok bakalım. Hayırlısı artık. Çok ilginç bişey oldu haftasonu. benim malum kontroller vardı prolaktinim yüksek çıkmıştı zaten bu siteyide bu hormon yüksekliği nedeniyle tanımıştım. Cumartesi benim doktor ayrıldığı için başka bir doktora gittim. Kadınla sohbet ederken bana annelik içgüdüsüyle sütünüz gelebilir ve çocuğunuzu emzirebilirsiniz dedi. Zaten emardada bişey çıkmamış ilaç kullanmayalım bir süre takip edelim dedi. Bu mütiş bir haberdi düşünebiliyomusun ben çocuğumu emzirebileceğim. Şimdiden daha da bir heyecan bastı bana. Allahın hikmeti belkide yüksek çıkması bu nedenleydi. Kimbilebilir ki rabbimin işine nasıl karışabiliriz ki değil mi. Hayırlısı bakalım. ))) İçim kıpır kıpır kızlar ya. Sabrım iyice tükrnmeye başladı. Bu arada pazar günüde ateş ölçer aldık. Eşim gülüyo bebeğin herşeyi tamam ama bir eksiğimiz var bebek diyo. Hayırlısı ne diyeyim değil mi. hepinizi öpüyorum. Sonuçtan bilgi vereceğim inşeallah banada haber gelirse. Bu arada ben yürekte büyütenlere yazıyorum genelde eğer burayı atlarsam oradan bakabilirsin elmindacığım son havadislerime. ))) İnşeallah en kısa zamanda haber vereceğim. ))
Alt 11.March 2010, 00:32
Forum Hakimi

miniminiciğim heycanını anlıyorum inş. enkısa zamnad telefonun çalar. bebeginin herşeyinin hazır olması çok güzel. büyüdügünde eger oglunla konuşma şansım olsaydı annesinin onu nekadar sabırsızlıkla bekledigini onun için herşeyi aldıgını ve en önemlisi onu nekadar özlemle beklediğini anlatırdim ve nekadar şanslı oldugunu sölerdim. ben inanıyorum oglunla eşinle çok mutlu günler yaşıcaksınız. hayırlı haberlerini bekliyorum
Alt 11.March 2010, 00:33
Forum Hakimi

katrecim yüregi güzel dostum nerelerdesin çok merak ediyorum seni ve göremeyince üzülüyorum aklım hep sende lütfen yaz olurmu?
Alt 11.March 2010, 11:14
Çal??kan Üye

çok teşekkür ederim elmindacığım. Güzel dileklerin inşeallah kabul olur. Biz bekliyoruz hala bakalım haber gelecek diye. Hayırlısı dedik. Araya başkalarınıda alsalar vardır bundada bir hayır diyorum. Sevgiyle ve sağlıcakla ve mutlu kalınç
Alt 13.March 2010, 18:25
katre82
Misafir

canim elmindam yuregi guzel dostum hakkini helal et seni meraklandirdim canim,ama beni dusunmende cok hosuma gitti,benimde aklim hep sendeydi acaba beni merak etmismidir yoksa unuttumu acaba diyordum.ama herzamanki gibi yine bana guc verdin, boyle guzel dostluklar icin bir kez daha artik daha guclu olucam dedim kendi kendime.elmindacim dorduncu olumsuzluktan sonra kendimi fazla biraktim su an cok sacma geliyor yaptiklarim ama ozaman saglikli dusunemiyordum.oyuzden esimle bir sure toparlanmak icin belcika ya gitmistik.gidisim suskun oldu ama donusum de bi okadar muhtesem oldu .cok sukur suan daha iyiyim artik geriye bakmiyorum,olumsuz seyler aklima geldimi hem kafami dagitmak icin hemde zayiflamak icin muzigin sesini aciyorum ve hoppaaaaa.bu yeni formulum cok iyi geldi bana malum ilaclar igneler sisirdi iyice .bu arada sanada cok cok gecmis olsun canim,elim sarili demissin umarim ciddi bir sey yoktur.en kisa zamanda gorusmek dilegiyle elmindacim
Alt 18.March 2010, 01:04
Forum Hakimi

katrecim iyi olmana çok sevindim herzaman aklımdaydın daha sonra uzun uzun sohbet edelim olurmu kendine iyi bak canım herşey gönlünce olsun

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil