Geri git   Tüp Bebek Forum > BEBEKLERİNİ YÜREKTE BÜYÜTENLER > Bebeklerini Yüreklerinde Büyütenler...

Seçenekler Arama Stil
Alt 24.August 2011, 08:05
yarence yarence isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
miniminicik´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Yarence güzel ve samimi duyguların için çok çok teşekkür ederim. Biliyorum ki sizlerde en kısa zamanda yaşayacaksınız bu güzel duyguları. Meleğinizi kucağınıza aldıktan sonra sanki zaman daha hızlı akıyor. Biraz daha sabır arkadaşım. Güzel günleriniz çok yakında.
Sevgiyle ve mutlulukla kalın.
miniminicik senin meleğine kavuşma hikayeni baştan sona okudum hergün bugün kavuşurum diye yaşadığın heyacanı ve üzüntüyü bende şu an yaşıyorum ilk başvurduğumuzda 2 ayda bir kurumu aruyordum ve bugünkü gibi her an her dakika aklımda değildi şimdiyse sıramız azaldıkça belki bugün ararlar diye yataktan kalkıyorum....gün bitiyor arayan soran yok..... sonra siz kavuşan anneler aklıma geliyor geçirdiğiniz süreçler kendimi sakinleştiriyorum diyorum doğru zamanda doğru melek benim olacak...iyiki sizleri buldum Rabbim evlatlarınızı size bağışlasın sırada olan arkadaşlarımızada Rabbim bir an önce (tabi doğru zamanda)meleklerine kavuştursun......
Alt 24.August 2011, 08:15
maviliada maviliada isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
yarence´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
canım karar vermenize çok sevindim her şerde bir hayır vardır.Umarım kısa zamanda yavrunuza kavuşursunuz.Bencede hiç moralini bozma bundan sonra daha güzel ve heyacan dolu günler sizi bekliyor.
Teşekkürler yarence,bende senin gibi düşünüyorum ama işte bir an önce olsun bitsin istiyoruz ya ondan sabırsızlanıyoruz arkadaşım,inşallah en kısa zamanda müjdeli haberi verirsin canım,seviniriz hepbirlikte.
Alt 24.August 2011, 10:49
karia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
karia karia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

Alıntı:
maviliada´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ayy nasıl mutlu ettin beni karia,bende günlerdir özenip durduğum listedemi olacağım şimdi,Allah tez vakitte evladına kavuştursun seni canım,çok çok teşekkür ederim.
ben de tesekkür ederim mavili güzel dileklerin icin

diger mesajini da okudum. 6 eylül de start veriyorsunuz demek harika haber. hic de gec degil bence ne kaldi sunun surasinda. sonra geri sayim baslayacak nasilsa

-----------
wish = karia ....
Alt 24.August 2011, 13:03
Yeni Üye

Alıntı:
karia´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ben de tesekkür ederim mavili güzel dileklerin icin

diger mesajini da okudum. 6 eylül de start veriyorsunuz demek harika haber. hic de gec degil bence ne kaldi sunun surasinda. sonra geri sayim baslayacak nasilsa
Evet Karia bende böyle avutuyorum kendimi,aslında bu aşamaya gelmek bile benim için başarı,inşallah bir aksilik çıkmaz,öyle korkuyorum ki,neyse,hep güzel haberler vermek almak nasip olsun buradan inşallah
Alt 25.August 2011, 08:54
miniminicik miniminicik isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

Mavilim çok az kalmış başvurunuza bir sorun çıkmaz aklına kötü şeyler getirme. Onlarda zaten kuzların bir yuvaya sahip olmasına çalışıyorlar o yüzden sana ellerinden gelen yardımı yapacaklardır diye umuyorum. Bütün işlemler bitip ev ziyaretinizde gerçekleştikten sonra kendini hamile gibi hissedip beklemeye başlayabilirsin. Bizlerin hamileliği uzun sürüyor. Şimdilerde gün sayanlar umut ve yarence arkdaşımız her an alabilirler kuzularını kucaklarına ama sanırım bayramdan sonra gelecek kuzular ben izin dönüşümde umarım müjdeli haberlerini okuyacağım. Sizinde ilk görüşmeniz tamamlanmış evrak hazırlıklarını yapıyor olacaksınız. Çok güzel bir karar verdiniz yeniden kutluyorum sizi. Sevgiyle ve mutlulukla kalın. İyi bayramlar.
Alt 25.August 2011, 11:54
Yeni Üye

Alıntı:
miniminicik´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Mavilim çok az kalmış başvurunuza bir sorun çıkmaz aklına kötü şeyler getirme. Onlarda zaten kuzların bir yuvaya sahip olmasına çalışıyorlar o yüzden sana ellerinden gelen yardımı yapacaklardır diye umuyorum. Bütün işlemler bitip ev ziyaretinizde gerçekleştikten sonra kendini hamile gibi hissedip beklemeye başlayabilirsin. Bizlerin hamileliği uzun sürüyor. Şimdilerde gün sayanlar umut ve yarence arkdaşımız her an alabilirler kuzularını kucaklarına ama sanırım bayramdan sonra gelecek kuzular ben izin dönüşümde umarım müjdeli haberlerini okuyacağım. Sizinde ilk görüşmeniz tamamlanmış evrak hazırlıklarını yapıyor olacaksınız. Çok güzel bir karar verdiniz yeniden kutluyorum sizi. Sevgiyle ve mutlulukla kalın. İyi bayramlar.
Teşekkürler minicikciğim,ben de sana,eşine ve oğluşuna (şimdiden) hayırlı bayramlar diliyorum.
Sanırım bu tedirginlik onaylandığımızı duyana kadar devam edecek,içimi rahatlatmaya çalışıyorum senin söylediğine benzer şeyleri tekrar ederek.O kadar alışmışımki yıllardır bebek konusunda elim yüreğimde,acaba bu sefer ne gelecek başıma diye düşünmeye,olumsuzluklar yaşamaya kendimi eğitmem zaman alacak
Günlerdir başka şey konuşulmaz oldu evde,nasıl mutlu oluyorum bilemezsiniz.Kocam çok değişti,tekrar tekrar soruyor bende sizlerden öğrendiğim kadarıyla,süreci baştan sona anlatıyorum.Yıllardır bu konuda ketum olan adam şimdi heyecan içinde,gözlerime kulaklarıma inanamıyorum valla...
Alt 29.August 2011, 13:00
durudenizemir durudenizemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

selam arkadaslar oğluma bıraz daha yaklastım ıstanbuldan basvuru yaptım terk bebek 18 rıza 6 haberdar edeyım dedım sizi
Alt 19.September 2011, 12:00
miniminicik miniminicik isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

Herkese selamlar uzun bir aradan sonra döndüm masamın başına. Ancak şimdi fırsat bulabildim siteyi açmaya. Güzel bir tatil geçirdik. benim küçük yaramazımla uğraşmaktan hiç boş zamanım kalmadı ne bilgisayarı açabildim nede maillere bakabildim. Çok şükür kötü bir haber yok. Hekesin çok iyi olmasına sevindim.

Durucuğum sıranız çok iyi sanırım sizde bu sene bitmeden umarım meleğinizi kucağınıza alırsınız. Sen şimdi hamile kaldığını farzet bebeğiniz yavaş yavaş büyüor ve size kavuşacağı günü bekliyor.)) Rabbim bekleyen ve isteyen tüm arkadaşilarımızı tez zamanda kavuştursun meleklerine inşeallah. Herkese kucak dolusu selam ve sevgiler.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil