Geri git   Tüp Bebek Forum > BEBEKLERİNİ YÜREKTE BÜYÜTENLER > Bebeklerini Yüreklerinde Büyütenler...

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.December 2010, 17:13
zeynepipek zeynepipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
miracle´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Uzun zamandır foruma girememiştim.Nihayet vakit bulabildim. Ben de meleğine uzun bir bekleme süreci sonunda kavuşan bir anneyim.Sırada bekleyen annelerin heyecanını çok iyi anlıyırum.Ama inanın evladınızı kucağınıza aldığınız andan itibaren her şeyi ama her şeyi unutup yeni bir hayata merhaba diyeceksiniz inanın bana .Yıllardır çektiğiniz acılar , sıkıntılar son bulacak yeniden doğmuş gibi olacaksınız .Ben meleğimi daha o 52 günlükken kucağıma aldım ve şu an 19 aylık ) Onun her anını yaşadım hatta emzirdim sütüm geldi .anne dedikçe ağlıyorum ama bu kez sevinçten ,mutluluktan...
Evet bekleme süreci tam bir işkence ama lütfen pes etmeyin...Ve sadece meleğinizi kucağınıza alacağınız anı hayal edin.Bu size güç verecek ...
Hepinizi Öpüyorum
merhaba miracle,yavrunla sana mutlu bir ömür diliyorum ben de kızımı bekliyorum,bu çok heyecanlı fakat mutlu ,umutlu bir bekleyiş..Bu kararı verdikten sonra ben de internetteki araştırmalarımda evlat edinen annelerin de emzirebildiklerini okumuş ve çok şaşırıp,duygulanmıştım. Sen bunu yaşamışsın ne mutlu sana.Sütünün gelmesi için bir şey yaptın mı? Ben göğüs pompasıyla uyarıyorum arasıra böyle okumuştum da ..Bu konu da bana bilgi verirsen sevinirim ,teşekkürederim...
Alt 16.December 2010, 10:23
rose08 rose08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

Zeynepipek aramıza hoş geldin çok doğru bi karar almışsın allahım tez zamanda kavuşmayı nasip etsin süt konusuna gelince sırada olan bi arkadaşımda süt pompasından bahsetmişti artı bebeğini alıp emziren arkadaşlar var bende çok duydum ilk çok şaşırmıştım allahın hikmeti biz karnımızda taşıyamasakta allahım bizler için yolluyo o melekleri bizlerinde diğer annelerden farkı yok karnında taşıyanlar 9 ay bekliyo biz yıllarca bekliyoruz
Alt 16.December 2010, 11:17
Yeni Üye

Hoşbulduk rose08,teşekkür ederim temennilerin için...İnşallah ben de bebeğimi emzirebilirim,gerçekten Allahın hikmeti kime söylesem şaşırıp duygulanıyor..Rabbime herşey için binlerce şükürler olsun.Sende durumlar nasıl? sen de sırada bekliyen annelerden misin?
Alt 16.December 2010, 12:53
rose08 rose08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

Canım ben sıraya girmeyi bekleyenlerdenim biz 2012 başlarında başvurabilicez yaştan dolayı beklememiz lazım malesef kanun böyle bizde kız bebek sırasına gircez inşallah allahım nasip ettiyse ))
Alt 17.December 2010, 09:31
arzu arzu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Aramıza hoşgeldin Zeynepipek. Bende senin gibi tedavilerle uğraştım baktım olmuyor bizde başvurumuzu yaptık çok güzel hayırlı bir karar aldık sizde çok güzel karar almışsınız hayırlı olsun.Biz başvuralı 6 ay oldu hala ziyarete gelmediler siz nereden başvurunuzu yaptınız. Ben Ankaradan başvurumu yaptım.
Alt 17.December 2010, 13:16
Yeni Üye

Alıntı:
arzu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Aramıza hoşgeldin Zeynepipek. Bende senin gibi tedavilerle uğraştım baktım olmuyor bizde başvurumuzu yaptık çok güzel hayırlı bir karar aldık sizde çok güzel karar almışsınız hayırlı olsun.Biz başvuralı 6 ay oldu hala ziyarete gelmediler siz nereden başvurunuzu yaptınız. Ben Ankaradan başvurumu yaptım.
Hoşbulduk arzu.Sizin kararınız da şimdiden hayırlı olsun,tez zamanda rabbim kavuştursun inşallah evlatlarımıza..Biz Bursa dan başvuruda bulunduk,sıramızla ilgili yazı bekliyoruz şu anda.Bir arkadaşım var Ankarada ,onlara da 8 ay sonra gelmişler ev ziyaretine..
Alt 30.June 2011, 21:23
ozgurg ozgurg isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart bebek

arkadaşlar mart ayında başvurdum 0-1 erkek.35 sıradayım.hepimize hayırlısı olsun.
Alt 2.July 2011, 17:43
durudenizemir durudenizemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

selam arkadaslar benıde ekleyım erkek bebek 10 ocak 2011 de basvurumuzu yaptık ıstanbuldan
Alt 2.July 2011, 18:43
karia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
karia karia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

Alıntı:
ozgurg´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar mart ayında başvurdum 0-1 erkek.35 sıradayım.hepimize hayırlısı olsun.
hayirli olsun

minnosunuz cabucak gelir umarim

-----------
wish = karia ....
Alt 3.July 2011, 10:44
hatis hatis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

karia canim sen neler yapiyorsun arnizdan ayrildim ama hep sizi dusunuyor size dua ediyorum RABBIM kimsenin kucagini bos koymasin

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil