Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.May 2014, 02:28
sevda.ksa sevda.ksa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart bursa ve istanbuldaki arkadaslar cevap bekliyorum

merhaba ben yeni uye oldum arabistana evlendim cocuklarim oldu kizimi evlendirdim uc senedir evli uc sene evli oldugu donemde iki asilama uc tup bebek oldu ama sonuc husran hic biri tutmadi dokturlar ne sebebten dolayi tutmadi dedigimizde olumlu bir cevap vermediler allahtan diyip isin icinden ciktilar yani tam olarak ne oldugunu neden tutmadigini bilmiyoruz kizima bu sefer turkiyede deneyin dedim orada daha tecrubeli dokturlar var dedim simdi turkiyeye gidip orada tedaviyi dusunuyorlar sizden ricam bana istanbulda ve bursa da bildiginiz ve denediginiz doktur tup bebek merkezlerinin isimleri hakkinda yardimci olmaniz tesekkur ederim
Alt 14.March 2017, 10:06
aksaak aksaak isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

google a yazmanız yeterlidir.

ses yalıtımı
Alt 23.October 2017, 14:20
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
sevda.ksa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba ben yeni uye oldum arabistana evlendim cocuklarim oldu kizimi evlendirdim uc senedir evli uc sene evli oldugu donemde iki asilama uc tup bebek oldu ama sonuc husran hic biri tutmadi dokturlar ne sebebten dolayi tutmadi dedigimizde olumlu bir cevap vermediler allahtan diyip isin icinden ciktilar yani tam olarak ne oldugunu neden tutmadigini bilmiyoruz kizima bu sefer turkiyede deneyin dedim orada daha tecrubeli dokturlar var dedim simdi turkiyeye gidip orada tedaviyi dusunuyorlar sizden ricam bana istanbulda ve bursa da bildiginiz ve denediginiz doktur tup bebek merkezlerinin isimleri hakkinda yardimci olmaniz tesekkur ederim
Selam Sevda hanım.Ben 2 kere İstanbul'da Bahceçi'de tüp bebeği yaptırmıştım fakat birisi tuttu ama düşük yaptım ikinci defa ise hiç tutmadı..Bizde eşimle nedeni öğrenmek istediğimiz zaman doktorumuz 'yaşlardan dolayı' demişti..Ben 39 yaşındayım eşim ise 43.Uzun zamandır üzülüyoduk ama araştırmayı yapmadan durmuyorduk.Bir çocuğa sahip olmak çok istemiştik ve pes etmiyorduk...Bir gün arkadaşım yumurta donasyon ile bebeği yaptırmak tavsiye etmişti.İlk baştan kabul etmedim kesinlikle olmaz öyle şey dedim hem dinden dolayı hem de başka kadının yumurtası olduğu için ama ne de olsa bu prosedürün hakkında yine de meraktan okumayı ve sorgulamayı başladım her yerden..neyse ki Ukrayna'ya gözümüz düştü..Fiyatları öğrendiğimizde bize uygyn geldiğinden dolayı Doktorla iletişime geçmek istedik ve geçtikten sonra sevindik çünkü yabanci dil olduğuna rağmen orada ki personel türkçeyi biliyordu ve anlaşma konusunda hiç bir sıkıntı olmadı.Tarih aldığımız zaman gerekli tahlili toplamaya başladık Türkiye'de ve 1 hafta sonra yola çıktık..Kısaca anlatsam tedaviyi gördükten sonra 12 günde kan verince hamile olduğumu öğrendik ) Doktorumuza sonsuz teşekkürler şimdi sağlıklı ve hayırlı evladım var.Adı Gökhan 3 yaşında =) o yüzden orayı tavsiye ederim çünkü kendim bu yaşadım ve orada ki personel sayesinde annelik ne olduğunu hissedebildim.

Konu Hilal Yılmaz tarafından (23.October 2017 Saat 14:23 ) değiştirilmiştir.
Alt 23.October 2017, 14:57
Gonça Gonça isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
aksaak´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
google a yazmanız yeterlidir.

ses yalıtımı
google yeterli değil bence çünkü dünyada çok merkez var ve her yerde çok pahalı, arkdşm. İnsanların düşünceleri bilmek lazım bu konuda. İyice incelenmeden çok para boş harcayabilmek mümkün

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil