Geri git   Tüp Bebek Forum > ANNE ve BABA ADAYLARIMIZ İÇİN > Anne ve Baba Adayları için...

Seçenekler Arama Stil
Alt 29.August 2014, 23:41
sibell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibell sibell isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Aynen.kızlar bakımı falan.hıc gözüme.gelmiyo zorlanmiyorum ama yemek kosununda sabrim çok tukeniyo yemek seçme sanslari pek.yok bende o gün hangi çorba yaptıysam.bir ogun veriyorum.
Sabah muhallebi öğlen çorba akşam yoğurt yatarken muhallebi bu şekilde veriyorm.ne.kadar bilmiyorm bir kasikta olsa yemelerini sağlıyorum
Alt 31.August 2014, 03:27
kedi7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kedi7 kedi7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

sibelcim benimkiler 26 aylik oldular helen yemeklerin icinde sert seylerden hoslanmiyorlar ama yiyemediklerinden degil hosuna gitmiyor bende cirpicakla yada kasik catalla eziyorum... ama isterseler ekmek vs hersey yiyorlar... corbada mesela ekmegi iyice yumusatip ezyorum, öyle yapinca hem cignemek icin zamanda kaybetmiyoruz.. sebzeleri biraz fazla pisiriyorum hersey yiyorlar ama dedigim gibi kesinlikle ara abur cuburlar yasak yoksa savas sikiyor yememek icin....evde ne piserse herseyden tuzunu cok atmadan önce onlarinkini ayiriyorum... sonra normal tuz katiyorum... hic tuzsuz yediremedim ben illede biraz atiyorum...
Alt 14.September 2014, 12:43
hasretimm hasretimm isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Selam arkadaşlar çocuktan dolayı uzun zaman oldu girmeyeli.. Benim bebeğim 10 ay oldu kilosu 7.800 boyu. 72cm. Herkes zayıf olduğunu söylüyo.çok üzülüyorum.Hiç bişey yediremiyorum.sadece meme istiyor. Neler Yapabilirim .yardım edin
Alt 14.September 2014, 16:26
Çaliskan Üye

Alıntı:
hasretimm´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam arkadaşlar çocuktan dolayı uzun zaman oldu girmeyeli.. Benim bebeğim 10 ay oldu kilosu 7.800 boyu. 72cm. Herkes zayıf olduğunu söylüyo.çok üzülüyorum.Hiç bişey yediremiyorum.sadece meme istiyor. Neler Yapabilirim .yardım edin
cnm seninki yine iyi benimkiler 10 ayimiza girdik kizim 6.756 kg yemeyen bebege birsey yapamiyo insan seninkinin boyuda ii bence ben nise ile muhallebi tarzinda yapiyorum.kg almalari icin fark ettiler eskiye oranla
Alt 14.September 2014, 23:50
Kidemli Üye

Alıntı:
sibell´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
cnm seninki yine iyi benimkiler 10 ayimiza girdik kizim 6.756 kg yemeyen bebege birsey yapamiyo insan seninkinin boyuda ii bence ben nise ile muhallebi tarzinda yapiyorum.kg almalari icin fark ettiler eskiye oranla
Canım nasıl yapıyorsun tam tarifini alabilirmiyim. (Nise nişastamı oluyor )
Alt 15.September 2014, 08:29
Çaliskan Üye

Alıntı:
Canım nasıl yapıyorsun tam tarifini alabilirmiyim. (Nise nişastamı oluyor )
Bugday nisesi benim bebek 3 tane oldugu icin 4 tatli kasigi nise 4 kahve fincani sut 3kahve fnci su ile pisiriyorum pistikten.sonra icine cici bebe koyuyorum bir tane muz koyup mikserle punig kivamina getiriyorum cok.kati olursa sicak.su ekliyorum bildigin punding gibi oluyo tati ama dikkat et kabizlik yapabilir tabi hangi meyve varsa onu kullan ilk yaptigimda benimkiler cok.sevdi bir sure bu sekilde gitti osaninca yine.yememe sekillerine donduler
bu arada sen sut ile mi yapiyosun diceksin ama valla bir yasini beklemedim boyle bazi kasik mamalarinin icine.koyuyorum bunye alissin annelerimiz bizim bir yasinimi beklemes sanki

Konu sibell tarafından (15.September 2014 Saat 08:33 ) değiştirilmiştir.
Alt 15.September 2014, 08:43
Kidemli Üye

Alıntı:
sibell´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bugday nisesi benim bebek 3 tane oldugu icin 4 tatli kasigi nise 4 kahve fincani sut 3kahve fnci su ile pisiriyorum pistikten.sonra icine cici bebe koyuyorum bir tane muz koyup mikserle punig kivamina getiriyorum cok.kati olursa sicak.su ekliyorum bildigin punding gibi oluyo tati ama dikkat et kabizlik yapabilir tabi hangi meyve varsa onu kullan ilk yaptigimda benimkiler cok.sevdi bir sure bu sekilde gitti osaninca yine.yememe sekillerine donduler
bu arada sen sut ile mi yapiyosun diceksin ama valla bir yasini beklemedim boyle bazi kasik mamalarinin icine.koyuyorum bunye alissin annelerimiz bizim bir yasinimi beklemes sanki
Teşekkür ederim canım. Bugün deneyecem.inş.Yer.
Alt 15.September 2014, 15:57
Çaliskan Üye

Alıntı:
Teşekkür ederim canım. Bugün deneyecem.inş.Yer.
Bence begenir cnm bildigin punding tadinda oluyo seninde yaptigin farkli yarali seyler varsa paylasabilirsen bende benimkilere yaparm ilk cocuk oluncq insan yapacak birsey bulamaiyo

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil