Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ İLE İLGİLİ SORUNLARIMIZI PAYLAŞALIM > Prolaktin Fazlalığı ,bebek ve tüp bebek tedavileri

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.October 2010, 11:37
dudukmakarnasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dudukmakarnasi dudukmakarnasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

arkadaşlar saraçoğlunu izledim de az önce prolaktini yüksek olanlar dereotu tüketmemeliymiş.
Alt 16.June 2011, 14:19
pelink26 pelink26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

mart ayında prolaktnim 12ydi normaldi.mayısta bakıldı 34 e çıkmıştı ve haziran 9 da bakıldı.adet gecikmesi mide b ulantısı baş dönmesiyle gittim beta hcg negatif. prolaktin 46 doktor dostinex tavsiye etti.ethtorex diye troid düzeltici içiyorum.polikstik over için de diane 35 diye doğum kontrol hap verdi.arada bir çarpıntım ve bulantım başağrım oluyor..bu arada dostinexi üç defa içtim ama 3 defadır çarpıntı mide bulantısı yapıyor sersem gibi oluyor kafam.dostinexi kullanan arkadaşlar varsa bunu paylaşırlarsa sevinirim..kafayı takmıyorum ama rahatsızlanınca da nedenini düşünmeden edemiyorum...şimdiden teşekkürler..
Alt 21.June 2011, 13:56
kardelen7660 kardelen7660 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

dostınexs ve tiroit ilacını düzenli al onlar önemli diğeri adetinin düzenli olmasını sağlar ama tedavi maksatlı bişey değil (diane35) bende kullanmıştım ayrıca 45 yüksek bir değer sayılmaz hemen düşer gebelik düşünüyosan dostınexsi kullan düşünmüyosan kendi haline bırak. birde gece yatarken al o dediğin etkileri yapar bende kuulanırken zayıflamıştım bulantıdan dolayı zaten dianede bulantı yapar çarpıntıda tiroitten dolayı olur hepsi normal yani
Alt 9.August 2011, 17:58
miracledonation33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
miracledonation33 miracledonation33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

arkadaslar benımde çok yuksektı 3cm hıpofızde tümör vardı bıyopsı yapıldı buyume hormonu salgılıyormuş kusma acayıp baş agrısı kılo oldum yahuuuuuuu 2008 ocak 19 operation oldum 8 saat surdu sımdı kılo dısında problemım yookn ALLAH kımsenın başına vermesın herkese acıl şıfalar
Alt 11.December 2011, 11:11
miracledonation33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
miracledonation33 miracledonation33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Alıntı:
lirik´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Большой и черный
Только упругим резиновым членом эта красотка может заставить своё тело содрогаться в неистовом оргазме. просмотр писек Томные движения обнажённых девушек великолепной модельной внешности завораживают, они выставляют на показ каждый скрытый кусочек своей нежной плоти. молоденькие попки онлайн смотреть
Горячие киски эти тёток жаждут чего-то особенного, огромных членов, чтобы удовлетворить свою похоть. просто оргазм Никакого силикона, все натурально и больших размеров
Посмотри как большие члены скользят между большими сиськами этих девушек! как самой порвать целку Мамаши и взрослые тётки хотят горячего безудержного секса и они готовы ради него на все - они будут сосать, глотать и давать куда, когда и кому угодно - это сексуальное безумство необходимо увидеть, это настоящая оргия. У них нет никаких ограничений - их огромные груди просто не влазят в кадр, их опыту могут позавидовать путаны, а дырочки настолько горячи, что прожигают белье. первий анал
Девочки-мечты широко разводят свои стройные ножки. Геи Эксклюзивный контент садомазо видео представлен только на этом сайте, лучшие модели и самые лучшие извращения в рунете!
Мастурбация или работа язычком голая аллочка Катя любит потыкать в попку продажа целки
Сексуальные малышки любят когда их киски трахают большими членами оказалась целкой ни балдеют от твердого члена в своей дырочке.
Бритая киска видео стимулятор оргазма скачать бесплатно Твоя девчонка не разрешает тебе трахать ее в попку? Тебе не повезло приятель в отличие от этих парней. Эти парни ебут своих сучек в задний проход и им это нравится! Стоны и крики перемешиваются с шлепками яичек парней о задницы своих подружек. Посмотри на огромное количество видео и фото собранных на этом сайте про секс в жопу. звуки от которых можно кончить
Беспрерывные вопли оргазмов перевозбужденных диких кошечек оргазм во время съемок Посмотри, как девчата ласкают своих малышек длинными фаллосами
arkadaşlar bazen boyle yazılar atılıyooor bunlar ne bılen varmı
Alt 12.June 2014, 17:48
icroc icroc isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

merhaba arkadaşlar

bende bundan 1 hafta kadın doğum doktoruma prolaktinime baktırmak istediğimi söyledim 16 değerde çıktı dün ise dahiliyeye göründüm doktorum yne prolaktin istemiş bu seferde 94 civarında çıkmış ben hangisine inanayım tahliler farklı hastanede yapıldı yeniden doktora görüneceğim dostinex kullanmıştım 3 ay boyunca ama neden böyle oldu anlamıyorum ilaca rağmen adet göremedim kendi kendimin doktoru oldum artık kadın doğum doktoruma rahimde incelme olmuş olabilirmi dedim ultrasonla baktı evet rahim de ciddi anlamda incelme var dedi yazz adında doğum kontrol ilacı verdi ben ilk defa kullanıcam ama bir sıkıntı olurmu bilmiyorum ayrıca bu prolaktini ne yapıcam biri bitmeden biri başlıyor
Alt 20.February 2017, 15:02
Gülizar_güzel Gülizar_güzel isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Arkadaşlar, 32 yaşındayım ve 7,7 santim büyüklüğünde bir miyom bulundu ana rahmimde. Ameliyata girmek istemiyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum... Ne bana önereceksiniz acaba? Nasıl gider bir miyom? Dün gittim doktora, bana herşey çok güzel anlattı da, şimdi ben Haziranda ameliyat olucam, nereden kesecekler alttan değil mi, miyom ameliyatından sonra da gebelik düşün dedi bana... bi şey daha sorucam, yapışıklık ne demek? Çok meraklıyım... Onun anlamı bilmek istiyorum. Bana yardımcı olun kızlar. Desteğinizi bekliyorum!

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil