Geri git   Tüp Bebek Forum > SİZDEN GELENLER > Bebek

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.January 2018, 02:43
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Question Dış gebelik olabilir mi ?

Merhaba arkadaşlar. Ben 6+0 haftalik hamileyim.gectigimiz pazartsi kontrole gittim beta hcg 3619 cikti..ama gebelik kesesi ne vajinal ultrason da ne karından ultrason da gorunmedi..ertesi gun baska doktora gittim beta hcg 5200 cikti ve keseyi gordu ama şekli bozk tam yuvarlak değil dedi.rahmin tam ortasinda degil tuplerin cikisina tutunmus dış gebelik olabilir dedi.egitim aratirma hastanesine bi docente yönlendirdi çok acil git dedi. Ekoptik gebelik olabilir diye.o docent ve yanındaki doktorlarda muayene etti ikiz gebelik olabilir dedi kese daha cok kucuk dedi.ikinci bi kese gibi perde gibi bişey daha var dedi o doktorun ddigi gibi bisey yok dedi ama bekleyelim diyo..korkuyorum. .Dış gebe lik olabilir mi..hic böyle bişey yasayan varmi
Alt 26.January 2018, 11:35
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar. Ben 6+0 haftalik hamileyim.gectigimiz pazartsi kontrole gittim beta hcg 3619 cikti..ama gebelik kesesi ne vajinal ultrason da ne karından ultrason da gorunmedi..ertesi gun baska doktora gittim beta hcg 5200 cikti ve keseyi gordu ama şekli bozk tam yuvarlak değil dedi.rahmin tam ortasinda degil tuplerin cikisina tutunmus dış gebelik olabilir dedi.egitim aratirma hastanesine bi docente yönlendirdi çok acil git dedi. Ekoptik gebelik olabilir diye.o docent ve yanındaki doktorlarda muayene etti ikiz gebelik olabilir dedi kese daha cok kucuk dedi.ikinci bi kese gibi perde gibi bişey daha var dedi o doktorun ddigi gibi bisey yok dedi ama bekleyelim diyo..korkuyorum. .Dış gebe lik olabilir mi..hic böyle bişey yasayan varmi
Merhaba, Hilal!
Bildiğime göre dış gebelik, çoğunlukla hamileliğin 5. ve 14. haftaları arasında belirti vermeye başlar. Karnın tek tarafında olan sürekli ve şiddetli ağrılar, adet kanamasından farklı olan vajinal kanamalar, omuz ağrıları, idrara çıktıktan sonra alt karında oluşan ağrı, ishal ve kusma gibi belirtiler dış gebelik belirtileri arasındadır. Benim arkadaşımda dış gebelik vardı. Onda bütün bu ağrılar vardı. Doktora muayene için gitti.
Korkmayın, cnm! Her şey iyi olacak eminim.
Allah yardımcınız olsun!

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil