Geri git   Tüp Bebek Forum > SİZDEN GELENLER > Bebek

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.January 2018, 02:23
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Question Anlamadim bir sey var...

Merhaba arkadaşlar kafam cok karisik bi dusugum oldu ve dusukten 10 ay gecti esimle korunmadk ilk iki ay bise cikmadi ama bu ay eczaneden aldigim test pozitif cikti test yaptigim gun tahminime göre varsa bebek 3.hafta 6gunluk ama herkez imkansiz dio gebe olman cunku adet 19 aralikta oldum 3 test aldm 3ude pozitif kafam cok karisti hastaneyede gidemedim ..
Alt 26.January 2018, 11:41
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar kafam cok karisik bi dusugum oldu ve dusukten 10 ay gecti esimle korunmadk ilk iki ay bise cikmadi ama bu ay eczaneden aldigim test pozitif cikti test yaptigim gun tahminime göre varsa bebek 3.hafta 6gunluk ama herkez imkansiz dio gebe olman cunku adet 19 aralikta oldum 3 test aldm 3ude pozitif kafam cok karisti hastaneyede gidemedim ..
Merhaba, arkadaşım!
Bence doktora gitmeniz en iyi bir çözüm olucak. Ultrason yaptırmanız gerekiyor. Gebeliğin gelişimi ve evreleri renkli ultrasonla daha iyi görüntülenir ve bebek daha net görülür. Gebelik ultrason ile yaklaşık olarak 5. haftada (son adet tarihinin ilk gününden 5 hafta sonra) görülebilir. Yaklaşık olarak 6. hafta civarında bebeğin kalp atışları ultrason ile görüntülenebilir ve ultrasonografi cihazının doppler özelliği varsa kalp atım sesi de duyulabilir. Mutlaka doktora gitmelisiniz, cnm.
Allah yardımcınız olsun! Dularım sizinle.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil