Geri git   Tüp Bebek Forum > SİZDEN GELENLER > Bebek

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.January 2018, 02:19
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Exclamation Yardım ederseniz memnum olurum.

Merhaba anneler,benim 6. ayını önümüzdeki hafta dolduracak olan bir oğlum var.Hamile zor kaldım ve sadece Ukrayna'da yumurta donasyonu yaptırıp hedefime ulaştım çok şükür.. Yavaş yavaş mama ve ek gıda vermeye başladım. Şimdi ise bir mama sandalyesine ihtiyacımız var ancak karar veremiyorum.Önümüz ilkbahar ve yaz, yazın köye yazlığa bir yere gittiğimizde de kullanabileceğim bir şey olsun diyorum ama sandalyeye bağlananları da nasıl bilmiyorum? Ayrıca arabamız yok, buralara giderkende ya kardeşim ya kayınpederim arabalarıyla yardımcı olacak.Kısacası kararsızım.Hangi mama sandalyesini tavsiye edersiniz acaba? Yardım ederseniz memnum olurum.
Alt 26.January 2018, 11:58
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Merhaba, arkadaşım!
Bence mama sandalyesi kolay taşınabilir, hafif, döner tekerlekli ve katlanabilir olması gerekir. Bu özellikleriyle hem evde veya arabada az yer kaplar hem de tekerlekleri sayesinde rahatça hareket ettirmenizi sağlar. Tekerleklerinde fren bulunması bu dönemlerde hareketli olan bebeğinizin güvende olması için gereklidir. Bende Chicco Polly 2 Start Mama Sandalyesi var. Ona tavsiye edebilirim size. Çok rahat ve güzeldir.
Size bir sorum da olacak, arkdşm. Yumurta donasyonu Ukrayna'daki hangi klinikte yaptırdınız? Bu harika bir tesadüf çünkü ben de donasyonla gebe haldım ve sizin gibi Ukrayna'da tedavi görüyordum)

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil