Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Merkezleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.November 2017, 17:48
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Standart En iyi tüp bebek uzmanları kimlerdir ?

Arkadaşlar ben yurt dışında oturuyorum iki kere düşük yaptım en iyi tüp bebek uzmanları kimlerdir birde orda baktırayım belki bu derdime çağre bulurlar bu arada bana sürekli kromozom sayısında bozukluk var diyorlar benim gibi olup çoçuğnu eline alan varmi ?
Alt 4.December 2017, 12:02
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar ben yurt dışında oturuyorum iki kere düşük yaptım en iyi tüp bebek uzmanları kimlerdir birde orda baktırayım belki bu derdime çağre bulurlar bu arada bana sürekli kromozom sayısında bozukluk var diyorlar benim gibi olup çoçuğnu eline alan varmi ?
Elena Mozgovaya harika bir doktor ve en iyidir bence! Ben tüp bebek birkaç defa yaptırıyordum ama başarısız. Zmamnla bende polikistikoverin olduğunu bildim yumurta donasyonu için yurt dışına geldim. Ukrayna'da yaptırıyorum şimdi. BioTexCom adlı kliniğinde...Elena Mozgovaya benim doktorumdur. Beni dikkat dikkat dinliyo beni sakinleştiriyor...Ben hatta ameliyattan korkmamaya başladım! Bu nedenle onu hepsilere tavsiye ediyorum, kızlar.
Alt 4.December 2017, 17:26
Mira Mira isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Sandra hanım, ben BioTexCom’daki doktorlar hakkında da çok pozitif şey anlatabilirim! Mesela bende sizin söylediğiniz doktor Elena hanım oldu. Çok profesyonel ve gerçek uzmandır! Bizim sorumuzda hızlı hızlı ve ayrıntılı olarak cevap veriyordu. Taşıyıcıllık progromların ayrıntılarını bize anlattı. Ben de çok mumnunum! Onu da size tavsiye edebilirim, kızlar!
Alt 21.December 2017, 20:56
Çaliskan Üye

Hanımlar selam...Yorumlarınızı okurken bir sorum doğurmuş aklımda.Sizin bahettiğiniz klinikte taşıyıcı annelik mevcut olduğunu anladım fakat doğal tüp bebek yaptırabilmiyim acaba orda ? Ve hang fiyatına giriyor bu tarz tedavi haberiniz var mı ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim Allah hepimizde razi olsun...
Alt 10.January 2018, 10:44
Kidemli Üye

Alıntı:
Hanımlar selam...Yorumlarınızı okurken bir sorum doğurmuş aklımda.Sizin bahettiğiniz klinikte taşıyıcı annelik mevcut olduğunu anladım fakat doğal tüp bebek yaptırabilmiyim acaba orda ? Ve hang fiyatına giriyor bu tarz tedavi haberiniz var mı ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim Allah hepimizde razi olsun...
Merhaba, arkadaşım!
Uzun zamana kadar forumda olmadım bu nedenle sorularınızı sadece gördüm. İlk önce size barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun, canım!
BioTexCom kliniği deyince orada sade tüp bebek yaptırılmaz. Bildiğim kadarıyla yumurta donasyonu ve taşıyıcı annelik programları var orada. Yumurta donasyonu 2 paketi var. Çift paketi ve Başarı garantili paketidir. Çift paketi iki girişim içerir ve onun fiyatı 6900 euro'dur. Başarı Garantili Paketi negatif sonuç halinde paranın iadesi ile limitsiz sayıda girişim içerir ve 9900 euro'dur. Taşıyıcı annelik programları da var ama sitelerinde bçyle bilgi yok gördüğüm kadarıyla. Belki kliniğin yöneticisiyle bağlıp bu konuda konuşmanız lazım, canım.
Allah sizden razı olsun!
Alt 18.January 2018, 23:58
Çaliskan Üye

Selam Sandra hanım evet sizr de yeni yıllın kutlu olsun canım inşallah her şey dilediğiniz gibi olur Allah bütün nazarlardan ailenizi saklasın.Cevabınız için teşekkür ederiz çok faydalı görmüştüm onu peki bu tedaviyi gürenmler aramizda var acaba merak ettim yani bu tarz tedaviyi görüp te hamile kaldığı bayanlar varsa ve kendi hikayeyi benimle de paylaşsa çok minnettar olurum gerçekten.Benimpolikistik overim olduğu için hamile kalma konusunda bazı sıkıntıları çekiyoruz ileşip tüp bebeği yaptırmaya düşünüyoruz eşimle ama olmazsa belki de bu tedaviyi de uygulanırım kendim için bilmiyorum artık...çocuk hasreti çekmek zordur gerçekten..bu derdi benimle beraber yaşayan bayanlar anlar durumumu..Ne de olsa pes etmiyoruz inşallah benim de evladım olur bir gün..
Alt 6.February 2018, 16:29
Kidemli Üye

Alıntı:
Selam Sandra hanım evet sizr de yeni yıllın kutlu olsun canım inşallah her şey dilediğiniz gibi olur Allah bütün nazarlardan ailenizi saklasın.Cevabınız için teşekkür ederiz çok faydalı görmüştüm onu peki bu tedaviyi gürenmler aramizda var acaba merak ettim yani bu tarz tedaviyi görüp te hamile kaldığı bayanlar varsa ve kendi hikayeyi benimle de paylaşsa çok minnettar olurum gerçekten.Benimpolikistik overim olduğu için hamile kalma konusunda bazı sıkıntıları çekiyoruz ileşip tüp bebeği yaptırmaya düşünüyoruz eşimle ama olmazsa belki de bu tedaviyi de uygulanırım kendim için bilmiyorum artık...çocuk hasreti çekmek zordur gerçekten..bu derdi benimle beraber yaşayan bayanlar anlar durumumu..Ne de olsa pes etmiyoruz inşallah benim de evladım olur bir gün..
Merhaba, canım!
Allah yardımcınız olsun! Dualarım sizinle.
Ben de sizin gibi problemde yaşadım. Polikistik overim var. Doktorum yumurta donasyonunu avsiye etti bana. Önce çok şüphe ediyordum. Akrabalarım, tanıdıklarım beni vazgeçiriyordu. Fakat sonra evliliğim çökmeye başladı. Eşimle bebeği çok istiyorduk. Bu nedenle donasyonu yaptırmaya karar verdik.
Alt 9.February 2018, 15:28
Çaliskan Üye

Merhaba Sandra hanım yorumunuz için teşekkür ederim Allah isteyen kimsenin kucağı boşbırakmasın inşallah.Bizde pazartesiden tedaviye başlıyoruz Allah'ın iziniyle Fulya AcıBadem merkezinde.Toplam fiyat biraz tuzlu gelmiş ama olsun önemli olan sonuç.Rabbimiz boşuna ekmeğimizi çıkartmasın..Dualarınızı bekliyorum ayetel kursu da okursanız sevinirim..Sizin durumunuz ne peki ? BioTexCom kliniğin sayesinde hamile kalabildiniz mi ?
Alt 14.February 2018, 11:01
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, canım!
Allah yardımcınız olsun! Dualarım sizinle.
Ben de sizin gibi problemde yaşadım. Polikistik overim var. Doktorum yumurta donasyonunu avsiye etti bana. Önce çok şüphe ediyordum. Akrabalarım, tanıdıklarım beni vazgeçiriyordu. Fakat sonra evliliğim çökmeye başladı. Eşimle bebeği çok istiyorduk. Bu nedenle donasyonu yaptırmaya karar verdik.
Sandra hanım, merhaba!
mesajınızı okurken bir sorum kafamda çıktı. Biotexcom'da taşıyıcı annelik programları var mı, biliyor musunuz? söylediğiniz gibi orada yumurta donasyonu programları var. bu tüp bebek merkezi benim ilgimi çekti. bu nedenle sorarım. yardımınıza çok sevinirim. önceden cevabınız için teşekkür ederim!
Alt 16.February 2018, 14:32
Kidemli Üye

Alıntı:
Merhaba Sandra hanım yorumunuz için teşekkür ederim Allah isteyen kimsenin kucağı boşbırakmasın inşallah.Bizde pazartesiden tedaviye başlıyoruz Allah'ın iziniyle Fulya AcıBadem merkezinde.Toplam fiyat biraz tuzlu gelmiş ama olsun önemli olan sonuç.Rabbimiz boşuna ekmeğimizi çıkartmasın..Dualarınızı bekliyorum ayetel kursu da okursanız sevinirim..Sizin durumunuz ne peki ? BioTexCom kliniğin sayesinde hamile kalabildiniz mi ?
Merhaba, Hilal hanım!
Evet, arkadaşım. BioTexCom sayesinde gebe kaldım nikayet! Şimdi 2 haftalık hamileyim ve çok mutluyum. Ayetel kursu okuyorum, cnm, çok sağol. Siz nasılsınız, arkadaşım? İyi msnz?

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil