Geri git   Tüp Bebek Forum > BEBEKLERİNİ YÜREKTE BÜYÜTENLER > Bebeklerini Yüreklerinde Büyütenler...

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.September 2011, 18:22
Zeynep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Zeynep Zeynep isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

Alıntı:
larem´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba arkadaslar guzel dilekleriniz icin cok tesekkur ederim. haberi aldigimiz gun birkac saat icinde hazirlanip turkiyeye gittik hayatimin en uzun yolculuguydu yol yaklasik bir gun suruyor gittigimiz gun aksam oldugundan ertesi gunu beklemek zorunda kaldik o gece uyuyamadim zaten ben ertesi gun ilk once solsyal hizmetlere gittik oradan bizi yuvaya gotureceklerdi ama bizi goturecek uzman yoktu aradilar ulasamadilar falan derken ben zaten heyecanliyim o bekleme suresinde heyecandan olecektim sonra uzman geldi bizi yuvaya goturduler ben bebegi kucagima almadan once ellerimi yikamak istedim o arada bebegimiz gelmis esimin kucagina vermisler esim agliyor ama bu sefer sevincten sonra bana verdi 38 gunluktu daha minicikti acti gozlerini bakti bize o ani hic unutamiyorum evraklarimiz hazir degildi hazirlanana kadar bekledik o sure icinde ben bebisimi hic kucagimdan birakmadim sonra evraklari imzalayip eve geldik o gun ve gece boyunca bebisimi seyrettim inanamadim annemlerde oldugumuzden ailece kucagimizdan inmedi pasamiz geldiginde cok zayifti aciktiginda aglayamiyordu bile hizla kilo aldi buyudu simdi mamasi hazirlanincaya kadar iki dakika bile beklemiyor yikiyor ortaligi biz esimle bayramlarda yalniz gecme ihtimali olan gelecek bayramlari dusunur hep huzunlu olurduk bu bayram pasamiz bizimleydi ayri bir mutluluk vardi ona baktikca her an sukrediyorum Allahima bize onu gonderdigi icin. Bir ay turkiyede kaldik iki gun oncede evimize geri donduk duzeni degistiginden iki gundur cok huzursuzdu ama bugun iyi bende firsat bulmusken buraya yazayim dedim. Eger bu satirlari okuyan basvurmak isteyip karar veremeyen arkadaslar olursa ben derimki bir saniye bile beklemesinler bu duygudan kendilerini daha fazla mahrum etmesinler. Benim yuzum guldu cok sukur Rabbim bekleyen isteyen herkesin yuzunu en kisa surede guldursun insallah.
Larem çok mutlu oldum yazdıklarını bende gözleri dolarak okudum.Allah mutluluğunuzu hiç bozmasın inşallah.Sağlıklı,hayırlı bir evlat olur inşallah minik yavrunuz. Bende yurt dışındayım ve burdan almak için başvurduk.Burda terk bebek çok hızlı alınıyor ama biz aile rızasını bekliyoruz.
Laremcim peki bebegi yurt dışına çıkarmak için kimlik mi çıkardınız? Annenin pasaportunu işlenmesi gerekiyorya o yüzden sordum.Birde Türkiye'de başvurduğunuzda ev ziyaretine gelmişlermiydi siz başvurunuzu dondurmadan? Bizde aslında bu yaşadığımız ülkede uzun süre kalmak niyetinde değiliz.
Türkiye'den yurt dışına çok zor verildigini zannediyordum.Bende aslında Türkiyeden mi başvursaydım dedim şimdi.Burda uyuşturucu bağımlılığı çok fazla ee haliyle aıds de çok yaygın işin kötü yanı bebek doduğunda hemen teşhis edilememesi yani çocuk 1.5 yaşına geldiğinde bile ortaya çıkabiliyor. O sebeple Aile rızasına karar verdik.
Sakın yanlış anlama kafanı karıştırmak için yazmıyorum bunları Ülkemizde bu hastalıklar bir çok yere göre çok daha az mutlaka,o yüzden acaba Türkiye'den mi başvursaydık diyorum.
Hakkımızda hayırlısı nasılsa öyle olur inşallah.
Alt 19.September 2011, 21:09
karia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
karia karia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

aaaa larem ben bunu atlamisim coook sevindim

minik pasani bizim icin öp

-----------
wish = karia ....
Alt 20.September 2011, 00:05
larem larem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

melegimden cok firsat bulup giremiyorum foruma firsati bulmusken bir bakayim dedim
miniminicik simdiden dusunmek bizim icin belki erken ama bizde dusunuyoruz ikinci bebegi bildigim kadari ile veriyorlar istedigin kadar basvuru yapip siraya girebiliyorsun. oglumdan kopmak mumkun degil gercekten Allah oyle bir sevgi veriyorki hic birseye benzemiyor...
Alt 20.September 2011, 00:05
larem larem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

tesekkur ederim karia operim tabii buyuk bir zevkle )

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil