Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21.October 2016, 22:47
çörekotu çörekotu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Smile

Alıntı:
BF2012´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar, ara ara tedavi dönemlerm yazsam da uzun zamandır yazmıyordum ben de, yaklaşık 3 sene önce 0.5 amhla prematüre overyan yetmezlik tanısı almış bu siteye yazmıştım o zamanlar bekardım evlensem mi acaba çocuk sahibi olabilr miyim sorularıyla boğuşuyordum bir yandan da en zorlu bölümlerden birinde okuyordum. Sonuç olarak keşke dememek için evlendim ve geçen zaman içinde bir yandan okula devam ettim bir yandan da tedavilere. Çok defa opu geçrdim her ay 2-3 folikülüm oldu büyümeyen iptal edilen tedavilerim oldu ,olan embriyolarımın bir kısmını dondurdum , okulun yoğunluğundan dolayı 3 sefer transfer olabildim ilki biyokimyasal ikincisi negatif ve çok şükür bu 3. Denememde ben de pozitif alabildim.Grade 1 , tek embriyo transferi ile. 20 haftalık olduk , yarıladık sayılır inşallah kucağıma almak da nasip olur buraya da yazmak istedim ki birilerine umut olsun olumsuz denemelerle pes etmesinler çünkü ben zor zamanlarımda hep birilerinin mutlu sonla biten hikayelerini okuyarak bu kararımı almış ve tedavilere başlamıştım.Artık 5. Sınıf oldum çok şükür onda da sona yaklaştım sayılır en azından sınav yönünden en zorlu seneleri bitirdim zamanında bana yazmış destek olmuş herkese çok teşekkür ederim umarım isteyen herkes mutlu sona ulaşır bu zorlu yolda hep dualarımdasınız.
harika bir haber bu sağlıkla kavuşursun inşallah bebeğine allahım isteyen bu yolda emek harcayan herkese nasip etsin bu güzel duyguyu ...