Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30.November 2012, 12:59
nurefşannnn nurefşannnn isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

Alıntı:
yeter38´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
senin durumunda aynı benim gibi bana küçükken turner demişlerdi ama şuan öyle olmadığımı düşünüyorum. neden dersen ben araştırdım turnerin hiç bir özelliği bende yok. bu kanıya ben 16 yaşımdayken varmışlardı. şuan gittiğim bütün doktorlar erken menopaz diyorlar. yumurtan yok diyolar.
banada donerden başka bir yolla hamile kalmayacağımı söylediler.ama erken menopaz olupta hamile kalanları çok okudum bu yüzden inanıyorum bizlerde biraz çabalarsak çocuk sahibi olabileceğiz..2 yıllık evliyim. ama olacak inş. çocuğumuz.. ben hayıt tohumu kullanıyorum. çok faydalı olacağına inanıyorum.çok araştrıdım. tam anlamıyla kadın hastalıkları doktoruymuş bu bitki..
Allah ın izniyle tabiki...
yeter kardeşim peki yumurtalıkları doktorun izleyebildimi şu an durumun ne banada donasyan yanı nakıl diyolar ama ben yaptırmayacam rabbim elbet helalınden verecek ben inanıyorum ve pessssssssssssss yokkkk inşanlah benım birde kemik erimeme varrrrr ne olur burdakı turner sendromlu kardeşler bir araya gelip bir sesimiiz duyuralım bir şekıldeee ki araştırmalar yapilsınnn