Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27.March 2018, 14:31
Elif Erol Elif Erol isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Herkese.Femarayı bende yeni kullanmaya başladım ve bildiğim şeyleri sizinle de paylaşmak isterdim doktorum tavsiye verdiği gibi.Hafif karaciğer yetmezliği veya böbrek yetmezliği olan hastalar için doz ayarlaması gerekli değildir. Ancak, şiddetli karaciğer yetmezliği olan hastalar yakın gözetim altında tutulmalıdır.Doktorunuz ayrı bir tavsiyede bulunmadıkça bu talimatları takip ediniz. İlacınızı zamanında almayı unutmayınız.Doktorunuz FEMARA ile tedavinizin ne kadar süreceğini size bildirecektir. Tedaviyi erken kesmeyiniz, çünkü istenen sonucu alamazsınız.Eğer FEMARA 'nın etkisinin çok güçlü veya zayıf olduğuna dair bir izleniminiz var ise doktorunuz veya eczacınız ile konuşunuz.Allah her başladığınız tedavide yardımcınız olsun sevgiler saygılar..
Selam..Bu ilacı ben çok iyi bilirim.Bana çok faydalı olmuş.Onu da Ukrayna'da yumurta donasyonu yaparak kullandım ve çok şükür şimdi 4 aylık hamileyim.Ama bunu Hilal hanım dediği gibi sadece doktorunuz önerdiyse kullanın aksı durumlarda ağır sağlık problemler için doğru kullanmadığınız takdirde bir neden olur.Herkese annelik ne olduğunu tattırsın dileğiyle Allah emanet olun.