Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26.March 2013, 17:08
sibell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibell sibell isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Eşim hayatımın en güzelliklerinden biri iyi huyu olsun kötü huyu her hali ile seviyorum çocuk konusuna gelince daha nişan takılmadan rahatsızlıgımı söyledim çocuk beklentisi içinde olmayacaksan evlen dedim oda kabul etti çocuk olur umudu vermedim nişanlıken kendi doktoruma götürdüm net bilgi alması için doktorumla konuşturdum aklında herşeyin net olması için allahın işi belli olmaz olurda olmazsa hayal kırıklıgı yaşamasını istemedim herşeyi göze alarak evlendik 2 ay sonra 2 senelik evli olucaz 2 aşılamada olumsuz çıkınca üzüldü maddi ve manevi olarak etkilensekte çabalıyo benden çok olumlu düşünüyo çocuk konusu olunca gözlerinin içi parlıyo ne kadar çok istedigini biliyorum ama elimden gelen bişey yok allah çocuk bekleyenlere en kısa zamanda nasip etsin beni hep kendi götürdü getirdi hastaneye elinden geldigi kadarı ile destek oluyor ne kadarda bazı kararları alırken bana sormasada bütün kararlar ondan bitiyo çok sinir bozucu bişey normalde temiz ama nedense evlendikten sonra dagınık biri olsada çok sinir oluyorum o konuda yinede seviyorum allah herkesin eşini başından eksik etmesin mutlulukları daim olsun inşallah