Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11.October 2011, 20:29
denis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
denis denis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

ay arkadaşlarım beni bilen bilir, çok zor bir eşim var , bolca şikayet edip çekiştiririm ama yinede geçmişte bazı güzellikleri de olmuştur. ilk kez tüp denemeleri için 3 ay üst üste yumurtlama iğneleri olupda sağlıklı yumurtalar çıkaramayınca gittiğim doktor bana ya evlat edin, ya donör kullan yada çocuksuz bir hayat kur dediğinde eve ağlaya ağlaya gelmiştim (eşim oraya benimle gelmemişti , hiç gelmezdi zaten ) ama yolda tel ile konuştuk ben karşıdan gelene kadar erkenden işten gelmiş , ben gelir gelmez beni alıp büyükadaya götürmüştü güzel bir yemek yiyip uzun uzun dertleşmiştik.
daha sonra hamileliğimin ilk haftalarında tam artık ailelere ve yakın çevreye açıkladık bende birden çok yoğun kanama oldu. hemen onu çağırdım resmen uçarak geldi, ben ağlamaktan harap olmuştum gitti bebeğim diye, normalde çok evhamlı pimpirikli sinirli bir tip olmasına rağmen çok sakindi çok şefkatliydi beni hastaneye kadar yolboyu sürekli yatıştırmaya çalışıyordu. hiç üzülme sağlıklıysa duruyordur zaten, durmuyorsa hamileliğin ilk haftalarındaki düşükler muhtemelen anormalilerden dolayı olur, hayırlısı neyse o olsun deyip durdu.