Tüp Bebek Forum

Tüp Bebek Forum (http://forum1.cocukistiyorum.com/index.php)
-   Bebeklerini Yüreklerinde Büyütenler... (http://forum1.cocukistiyorum.com/forumdisplay.php?f=62)
-   -   Bekleme Salonu :) (http://forum1.cocukistiyorum.com/showthread.php?t=3276)

Zeynep 1.September 2010 11:34

Bekleme Salonu :)

Merhaba Arkadaşlar
İstedimki burda sohbet edelim ne dersiniz?
Bütün yürekte büyüten anneleri,anne adaylarını,aday adaylarını buraya beklerizzz

Zeynep 1.September 2010 18:02

Kızlar eskiden ugrayan arkadaşlar artık ugramaz oldular buraya.Sırada bekleyenler nerelerdeler ben sırada olsam heralde günde kırk kez ugrarım buraya heyecandan duramam

NİL 1.September 2010 20:40

eskiden bizler sıradayken burası çok hareketliydi çok güzel paylaşımlarımız olmuştu şimdi o arkadaşlarımızda gelmiyor kendilerine göre haklılar ama ben isterimki bu dönemleri biz geçirdik geçirecek arkadaşlarada yardımcı olalım elimden gelen bişey olursa sonuna kadar yardıma hazırım :)

Zeynep 1.September 2010 22:08

Sagol nilcim sen ve miniminicik giriyor zaten siteye.Biz bebeklerimize kavuşunca nasıl olacagız bilemiyorum belki o arkadaşlar gibi korkularımız olabilir ama yinede biribirimize destek olmamız lazım :)

karia 1.September 2010 23:31

zeynep cok güzel bir konu olmus ama dedigin gibi ok az kisi geliyor düzenli olarak.

bebeklerini kucagina alan arkadaslar firsat bulamiyor galiba :) sagolsunlar nil ve miniminicik disinda tabiki. onlar da olmasa ne yapardik bilmem :)

onun disinda da bekleme sirasinda olanlar cok az. belki yakinda yine cogalir :) zaman zaman cogaliyor, bebekler geldikce azaliyor ....

rose08 2.September 2010 09:49

Bende burdayım hergün düzenli olarak bakıyorum bugün biraz yoğunum geç girebildim dün iş çıkışı anneme giderken bi bebek mağzasının içinde buldum kendimi bir kaç parça bişey aldım iki tane badi bi tane yelek aldım bitanede alt tulum aldım deliyim ben biliyorum ama olsun neyse kasaya geldim kasiyer kızı hamile sandım hamilesiniz sanırım dedim yok dedi biraz göbeği vardı sonra o bana dediki siz hamilesin galiba dedi hayır dedim ben evlatlık alıcam dedim kızın rengi attı beklemiyodu öyle bi cevap sanırım :) sonra aldıklarımı annemlere kız kardeşlerime gösterdim tabi onlarda delimisin sen neden acale ediyosun bilmem ne falan filan dediler yani elbise almama değilde evlatlık konusunda acele etme diyolar bende ne bekliyosunuz mucizemi olucak dedim ben istiyorum dedim neyse sonra nilin bebişinin resmi gösterdim gözleri döndü tabi ne tatlıymış falan filan diye :))))) kabullenemeyeceklerinden koruyolar ama nilin fıstığını görünce değiştiler çünkü o bi melek gibi masum canım benim ya

Zeynep 2.September 2010 11:23

Bizimkilerde acele etmeyin diyorlarr başvurmaa konusunda onlarda mucize bekliyorlar heralde :) Bende göstereyim bari nilin prensesiyle,miniminicigin presini kesin kararları değişecek buna eminim. ikiside dünyalar tatlısı Allah onları annelerıne babalarına bağışlasın.

miniminicik 2.September 2010 13:04

Amin amin kızlar Allahım herkesin evladını bağışlasın. Siz bakmayın onlara bizde belki bir umut diye diye bu zamana kadar bekledik. Hep keşke ilk öğrendiğimizde başvursaydık diyorum kendimi çok geç kalmış olarak görüyorum. Gerçi en azından bebek alma olayında geç kalmadık ya bunada şükür diyoruz. Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Siz boşverin başkalarını size daha neler neler söyleyecekler ne hikayeler anlatacaklar siz kulağınızı tıkayın "en iyi yol kendi bildiğin yoldur" derler atalarımız herkesin lafına bakarsak yandık ki hemde ne yandık. Güzel günler gelecek bizler elimizden geldiğince destekciniziz unutmayın.

Zeynep 2.September 2010 13:47

Teşekkürler miniminicik desteğiniz bizi dahada cesaretlendiriyor.Sizlerde arkamızda olduktan sonra kim tutar bizi :D

rose08 2.September 2010 13:57

valla zeynep göster resimleri nasıl heveslenicekler bizimkiler öyle oldu

Şu Anki Saat: 22:00