Tüp Bebek Forum

Tüp Bebek Forum (http://forum1.cocukistiyorum.com/index.php)
-   Bebek Sahibi Olan Dostlarımız... (http://forum1.cocukistiyorum.com/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Eylül-ekim-kasım-aralık 2009 anneleri :d (http://forum1.cocukistiyorum.com/showthread.php?t=2302)

fatosipek 16.March 2010 18:53

Eylül-ekim-kasım-aralık 2009 anneleri :d

Bizim kızlar hepinizi buraya bekliyorum ;) Biz artık bu sayfada da olmalıyız sanırım :D

denis 16.March 2010 19:27

eline sağlık fatos, eylül annesi olarak bende geldim sevgiler

cunos 17.March 2010 11:46

selam kızlar bende eylül annesiydim ama kızım süpriz yapıp 28.agustosta geldi ama olsun bende aranızdayım.Nil 'in hastalıgı devam ediyor sık sık öksürüyor allahtan ateş yok..şimdi uyudu yavrum gece öksürükten hiç uyuyamamıştı.ben yine yazarım .sevgiler

(((YaSMiN))) 17.March 2010 18:23

selam kızlar fatoş sen çağırırsında ben gelmemmi :)))

denis 17.March 2010 22:03

geçmiş olsun nil e, bende 6 ay hasta etmedim diye seviniyorum ve bu aralar çok korkuyorum. havalar bir iyi bir kötü, arada sıcak güneşli gözüküyor ama soğuk soğuk esiveriyor. ben her sene bahar başında kendim hasta olurum zaten o yüzden oğluşu da hasta edersem bahar nezlesi vs diye çok korkuyorum. gerçi soğuklarda falanda hep sıkı giydirip dışarı çıkarmaya çalıştım, bağışıklığı gelişir dendiği için ama ne olur ne olmaz bahar başları hava durumu aldatıcı olur

fatosipek 19.March 2010 09:09

günaydın
kızlar tşkr ederim geldiğiniz için ;)

dün doktordaydık, selenin ağzı pamukçuk oldu hiç keyfi yok, ondan da benim göğüslerime bulaştı, şuanda kısır döngüye dönüştü benden ona ondan bana bulaşıp duruyo, ilaç verdi doktorumuz umarım tez zamanda geçer, hiç keyfimiz yok ana kız :(
boyu 60cm olmuş kilosu 5.5 olmuş geçen ayın 19unda 5 kiloydu bu ay 500 gr almış, ama daha önceleri hep bir kilo aldığı için şuanda dengelenmiş kilosu (zira 2600 doğan bir bebek için gayet iyi kilosu dedi) ama benim beslenmeme daha çok dikkat etmem gerekiyomuş, şekerli ılık süt, meyvesuyu ve kompostu iç dedi, ben sadece bol su içiyodum, çok zayıflamışsın yoksa rejim mi yapıyosun dedi, yok daha neler dedim, ama çok dikkat etmiyodum beslenmeme, öğün atlıyodum artık daha çok dikkat ederim dedim

ebus0711 19.March 2010 14:03

ok fatoş cum bizde geldik...

Geçmiş olsun tekrardan.merak etme ilaç ve karbonat hızla geçirecek pamukçuğunuzu.yarın değişikliği fark edeceksin..Üzülme en kötü şey bu olsun.bizimde kilomuz 10 gün önce 5300 falandı...sanırım 5 500 falandır.boyuda 10 gün önce 59.5 cm idi artmış olabilir..biz dün muayene olmadık çünkü..Efe 4 5 gündür mamayıda reddetmişti.dün
gece içti şükür...artık zamanla kilo alışlar azalack.sanırım 6 ayda ek gıdalara geçince tosunlaşırlar...amannn sağlıklı olsunlar daa...

fatosipek 19.March 2010 15:50

saol ebuscum inşallah dediğin gibi geçer hemen
bugün daha iyi gerçekten de
kilolu bebek sağlıklı bebek demek değil zaten biliyosun ;)
Allah başka dert keder hastalık vermesin, bu da geçer inş.

fatosipek 19.March 2010 17:40

cunoscuğum nil'e çok geçmiş olsun
kendi telaşemden atlamışım yazmayı kusura bakma
sevgiler
;)

dudukmakarnasi 19.March 2010 22:55

kızlar yeni sayfamız hayırlı olsun. bende annemdeydim bu gece geldik. ordada rahat edemedim ders çalışamadım. ille herkesin kendi evi. az kaldı yarabbim sen yardım et. benim başarılı olmama gibi lüksüm olmamalı ama sanırım zor olacak :(

ben 78 le doğum yapmıştım yanlış hatırlamıyorsam ve şuan 73 kiloymuşum. hiç bu kadar olacağım aklıma gelmezdi :)) bende keşke bu kadar iştahlı olmasam fatoş valla önüme ne gelirse hiç affetmiyorum :)) çok acıkıyorum emzirdiğim için diyordum ama sende acıkmıyormuşsun nası iş bilmem. midem mi genişledi ne :D

cunoscum geçmiş olsun. Rabbim şifa versin.

yasmincim sizinde 40 çıktı demek. bundan sonrası dahada güzel olur inş. tahlillerinde temiz çıkmasına sevindim.

ebrucum efeninde iyi olmasına sevindim canım yerim onu ben :)

kıs fatoş seninki tam zilli olacak galiba canım yavrum benim. zaten o karnındada çok hareketliydi senin. maş. barekallah 2 gün sonra emeklerse şaşırmam vallah :))

ağlıyor kelebeğim ve çok çok acıktım öpüyorum herkesi tekrar gelirim. bu sayfa iyi oldu

Şu Anki Saat: 20:30