PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : menegon kullanımı

nuri
4.September 2010, 23:27
merhaba arkadaşlar.sizlere sorum olacaktı.ben 29 yaşımda inmemiş testisten dolayı hipogonadizm hastasıyım.yıllardan beri sustanon kullanıyordum şimdi evlendim 1,5 ay önce.4 ay önce de tedaviye başladık.prenglyn - menegon verdi doktor bey.prenglyn olmadığı için ovitrelle kullanıyorum şu an.menegonu ise haftada 2 defa vurduruyorum.2 ay sonra 6 ay olacak hormon ve sperm tahlili yaptıracağım.sadede geleyim uzatmadan bu menegon göbekten veya koldan vurulabiliyor mu ? veya duyan bilen var mı.yıllardır iğne vurula vurula türkiye haritasına döndü kalçam.ve artık şimdi ne zaman iğne atılsa bayağı acıtıyor.hemşireye sordum çok sık kalçadan iğne vurulduğunuz için acıtabilir dedi.doktora soracağım görüştüğüm zaman.ilacın içindeki kağıtta sübkütan v.s demiş araştırdım biraz sübkütan bölgeler kalça,göbek,kol,diz v.s deniliyor.işin aslı biraz kalça istirahat etmesini istiyorum :38: sakın gülmeyin arkadaşlar ne de kıymetli poposu varmış demeyin uzun yıllar iğne vurulanlar durumu daha iyi bilir.önerilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok memnun kalacağım.herkese sağlıklı mutlu ve huzurlu günler diliyorum.

karia
5.September 2010, 00:51
bir arkadasim üst bacaktan vurduruyordu ama menogon olmayabilir. gerci hormon hormondur herhalde olabilir ..

siz yine de dr, hemsire veya eczaci gibi ilgili birine sorun..

haydar
17.September 2010, 23:31
prespektüsünü oku orda mutlaka yazıyodur....

krishazel
28.September 2010, 20:31
Esim menagon u gobeginden vuruyor

nuri
28.September 2010, 21:02
krishazel kardeş eşiniz bay değil mi.ve o şekilde kullanması doktor konrolünde mi.ve kaç aylık tedavide olup hangi aşamada olduğunuzu sorsam cevaplandırabilirmisiniz acaba ?

krishazel
28.September 2010, 21:08
tabiki
esime Kaan hoca verdi menagon 75 gun asiri vuruluyor ve gobekten kendi vuruyor. insulin ignesi aldi onunla vuruyor hic acimiyormus insulin igneleriyle normal enjektor acitiyormus
esim 32 gun vurulacak ama ondan sonra kesecek.
biz bu ay tup bebege basliyoruz.
sizede cok gecmis olsun